Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni Minecraft...

Tudnátok segíteni Minecraft szerver ügyben?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy csináltam egy szervert játékhoz pár haverral hamachin. Minden oké, csak annyi a probléma hogy az egyik haveromnak a hamachin zöld helyett kék pötty van a neve mellett. Miért lehet ez? A mellékes kérdés hogyha routeres szerót csinálok hamachi nélkül az egyszerűbb? És azt hogyan? Néztem videókat, ezt is az alapján csináltam (angolul), de nem akarok semmit elcseszni a routeren, de valamiért le van zárva a 25565 port. Miért lehet ez? Egyéb információ; 8 giga ramom van, 10-12 megás net kb, és Tp-link wr740n routerem van.

2013. jan. 20. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen. Hamachi nélkül könnyebb. És hogy érted hogy le van zárva:S Nyitsd meg:D De olyan nincs alapbol a routerbe. Azt neked kell csinálni. Ha angol a routered menüje, akkor lehet hogy a pöttyös disableden hagytad. Enabled-re rakd a pipát v a pöttyöt.
2013. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Enabledre van a port aminek a száma 25565 mellesleg, de milyen pöttyösről beszélsz? Túrórudi?:D
2013. jan. 20. 23:12
 3/24 A kérdező kommentje:
Az egyik sokadik videóban volt a csávónak ilyen port tesztelője, rámentem és nekem zároltat jelzett:\
2013. jan. 20. 23:12
 4/24 anonim ***** válasza:
XD nem rudi:D Csak hogy úgy lehet beállítani hogy melyiket válaszd ki. ena, vagy disa-t:D Hát de sajnos nem tudom hogy mi lehet a baj. Áh haggyad az is ratyi programokat. Mint mondjuk a port forwardng. Annál értelmetlenebb nincs:D 10 percig szarakodik a gyerek, és végül csak annyit ér el hogy belépett a routerbexD Ami köztudott h 2 kattintással elvégezhető. Én több hetet szenvedtem hogy jó legyen a szeróm. Szóval sok beállításokat csináltam. Aminek a fele nem is kellett volna. De így nem tudom hogy miért van letiltva a port:S
2013. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hatszázhuszonnyolcezer ilyen videó van, minden 5 percben feltöltenek egyet arabul, litvánul, angolul, hinduul, csak nemtudom a port miért van letiltva xd Meg még azt nemtudod esetleg véletlen hogy a Hamachin zöld helyett miért világít kéken a haverom melletti pötty?
2013. jan. 20. 23:31
 6/24 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés. De ha megcsinálod a routerbe a virtuális szervert, és kikapcsolod a vírusírtódat, arra az időre míg csatlakozik, nem lesz szükség hamachira. Az lassu is, meg nem is a legjobb. Szakadozik is. Szóval nem szükséges használni.
2013. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De tegyük fel akkor létrehozok egy "port forwardingot" szép angolosan, mondjuk egy alap 25565-ös portal, akkor enabled ott okés, és a server.propertiesben a port 25565, az iphez mit írjak, és az online mode true vagy false?
2013. jan. 20. 23:39
 8/24 anonim ***** válasza:
False. False. Feltétlenűl false. Mert online-ba nem fog beengedni. A properties iphez pedig ezt: Start->Utána a keresőbe beírod hogy cmd-> utána előjön a cmd.exe-> oda a villogó kurzor mellé beírod, hogy: ipconfig ezután nyomsz egy entert, görgesd lefele vagy felfele, és keress olyat hogy ipv4 cím. ÉS amit utána van írva, azt az ip címet írd be a propertiesbe.
2013. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Aki pedig szeretne hozzád csatlakozni, annak pedig a neted ip címét add meg. A szerver létrehozásánál, a minecraftba, pedig elég csak a ipv4 címét beírni. De beírhatod utána a portot is. Kettősponttal közötte. pl 192.168.0.150:25565
2013. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még lenne kérdésed, csak kb 15-20p mulva tudok rá válaszolni. Addig afk:'D
2013. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!