Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni Minecraft...

Tudnátok segíteni Minecraft szerver ügyben?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy csináltam egy szervert játékhoz pár haverral hamachin. Minden oké, csak annyi a probléma hogy az egyik haveromnak a hamachin zöld helyett kék pötty van a neve mellett. Miért lehet ez? A mellékes kérdés hogyha routeres szerót csinálok hamachi nélkül az egyszerűbb? És azt hogyan? Néztem videókat, ezt is az alapján csináltam (angolul), de nem akarok semmit elcseszni a routeren, de valamiért le van zárva a 25565 port. Miért lehet ez? Egyéb információ; 8 giga ramom van, 10-12 megás net kb, és Tp-link wr740n routerem van.

2013. jan. 20. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azzal próbáld meg. Ha nem megye, kedd du ráérek:D Nah de most tényleg megyek. csőcső:D További sok sikert. Hátha sikerül.
2013. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
192.160.1.102, vagy 192.168.0.102:25565 De neked még a minecraftba létre kell hoznod egy servert. ÉS címként ezt kell beírnod. az ip címet. Aki pedig hozzád csatlakozik, annak pedig a neted ip címét. És mielőtt még csatlakozna, arra az időra sajna 99% hogy ki kell kapcsolni a vírusírtót
2013. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült is, remélem haveromék is rátudnak csatlakozni majd :D köszi a segítséget :P Ha nem sikerülne mégse írok ide újra
2013. jan. 21. 00:22
 24/24 A kérdező kommentje:
Haveromékat nem engedi be ... :\
2013. jan. 21. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!