Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 sp1 vagy sima?

Windows 7 sp1 vagy sima?

Figyelt kérdés

egészen idáig azt hittem sp1-em van, de tegnap észrevettem, hogy mégsem xD már egy jó ideje megvan ez a windows szóval már az utolsó kis cuccot is teljesen beállítgattam magamnak megfelőlen és minden teljesen tökéletesen és jól működött eddig, szóval ha teljesítménybeli növekedést nem ad az sp1 akkor nem szeretném bolygatni a mostani rendszeremet.

ha valaki tudja pontosan mit is javít ez az sp1 akkor az kérem válaszoljon, feltegyem-e vagy ne?



2013. jan. 24. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felteheted, nem fogja befolyásolni a beállításaidat. Egy két programot lecserél, pl felteszi az IE legújabb verzióját, de a beállításaid itt is megmaradnak.


Program és biztonsági frissítéseket, javításokat tartalmaz. Az optimális működés érdekében érdemes folyamatosan frissíteni, és naprakészen tartani a rendszert.

2013. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!