Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas 11 telepitésnél...

Sony vegas 11 telepitésnél azt irja már telepitve van, egyszer már fel vlt telepitve de mindent amit találtam kitöröltem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy törölted, és nem az uninstall programjával szedted le. A rendszerleíróban meg ott figyelnek a bejegyzései.
2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azokat hol találom?
2013. jan. 29. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
futtatásba beírod hogy regedit. De szerintem ne piszkáld, mert több kárt okozhatsz.
2013. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj nagy takarítást, hátha segít:

Először CCleaner -rel. Ha ez sem segít akkor : Advanced SystemCare Pro -val.

Ha nem sikerül akkor újratelepítés. De , hogy mégegyszer ilyen ne forduljon elő, telepítsd fel az összes stabil, és nélkülözhetetlen programot. Nyomtató, tv tunerkártya driver ha van, Office, képnézegető stb. stb. Majd frissítsd fel a Windowsodat és a vírusírtódat naprakészre, majd mentsd le az egész " c " meghajtódat a Norton Ghost 15-tel.

Legközelebb ha bekavar egy program, vagy bekapsz egy vírust, akkor 10 perc alatt visszaállítod a lementett " c " meghajtót " Widózostól " mindenestől együtt.És ismét van egy újratelepített hibátlan rendszered.

2013. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!