Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem az eredeti...

Kecker kérdése:

Ha megveszem az eredeti WOW-ot akkor feltudom telepíteni 2 gépre is?

Figyelt kérdés
Haverommal összedobnám rá a pénzt és ketten is felhasználnánk game card oké, hogy kettő kell de maga a játék megoldható lenne?

2013. jan. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet ember. Az alapjáték INGYEN letölthető és azt hiszem 14 napig ingyenes. Akár hány gépre feltelepítheted, hiszen ha nincsen accountod úgy se megy, ha meg van akkor fizetsz érte havi díjat. A kiegészítőkkel már más a helyzet, azt meg kell venni és gondolom az accountodhoz köti telepítés után.
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

Tévedtem. Régen 10 napos volt a Trial, most már LVL20-ig ingyenes:

[link]

2013. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem a wow-ot kell megvenni, hanem az authentication kódot (vagy kártyával a battlenetről).

Ha megvetted, és csináltál egy battlenetes accountot (felhn. jelsz.) akkor tudsz a játékba belogolni. Ezt a felhasználónevet és jelszót minden olyan számítógépen beírhatod, ahol fent van a wow (megfelelő frissítésekkel) és be is tudsz lépni.

Az egyszerűség kedvéért. Nekem van egy wow accom, de elmegyek kukutyinba Víz Elekhez, akinek a gépén fent van a wow, akkor én be tudok lépni onnan a saját accomba, és a saját karaktereimmel tudok játszani.

Szóval gamecard sem kell 2, 1 acchoz elég 1 gamecard egyelőre.

A kérdésedre válaszolva fel lehet telepíteni akárhány gépre, de a kreált accountoddal egyidejűleg csak egy gépről tudsz játszani.

2013. jan. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!