Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Tanks online...

A World of Tanks online játékban mely tankokkal lehet a legtöbb játékpénzt keresni?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataitkat írjátok le légyszíves. Köszönöm.

2013. jan. 31. 09:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az aranyért vásárolható "prémium tankok" nem érdekelnek.
2013. jan. 31. 09:05
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a StuG-III-ast használom pénzkeresésre elég jól hoz. Legtöbbször az V-ös szintű gépek a jó pénzhozók: KV-1, Pz-IV, StuG-III, Churchill I, BDR G1B, T1 Heavy, T49 és Wolverine sztem ezek azok amik a legjobban hoznak.
2013. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt meg tudnád mondani, hogy átlagban mennyit keresel velük csatánként?

Ha leszámolom a javítás meg a lőszer költséget, jó ha marad 10 000 kredit.

Vannak ritká nagyon jól tejelő csaták, de mellett sok olyan amikor hamar kilőnek.

2013. jan. 31. 12:13
 4/14 A kérdező kommentje:

Prémium tankok közt lenne olyan, ami megéri?

Jó lenne ha prémium accal a csatánkénti 40-50k kredit tisztán meglenne.

Így állati nehéz a fejlesztés.

2013. jan. 31. 12:46
 5/14 anonim ***** válasza:
StuG-al változó. Rossz csatában ilyen 3-5 körül, de jó csatában akár 20ezer tiszta haszon is van. Nekem átlagban ilyen 10-15 körüli hasznot hoz, de nagyban függ a játékos stílusától. Prém tankom nem volt, de úgy tudom csak a VIII-as szintű gépek érik meg mert azok hoznak sokat.
2013. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Személyes tapasztalatom szerint a VIII-s tanok rossz csaták esetén akár -20000 pénzt is hozhatnak, csak jó csaták esetén lehet akár 3000-4000 plusz pénz.
2013. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet vennék én egy prémium tankot is, csak legalább tényleg jól hozna, és az lenne a fejlesztésekhez a farmoló tank, csak nem tudom melyik lenne a legjobb, illetne megérné e a nem prémiumokhoz képest.

Félek, hogy veszek egy prémiumot, aztán majd csak kidobott pénz lesz.

Stuggal viszonylag jól keresek, de így is túl sokat kell geccsolni mire egy-egy jobb vasat összerakok. :S

2013. febr. 1. 11:08
 8/14 reflmix ***** válasza:
Az ELC AMX a legjobb "Farm" tank szerintem bár kell hozzá egy rohangászós,derítős játék stílus de ha mész egy jó csatát akár 24 ezer is maradhat belőle szín tisztán.De a PZIII/IV is jó meg a KV 1 is
2013. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

prémium tankot ha veszel az mindenképp 8 as legyen, a t34-et sokan szeretik talájn az is a legobb, emellett még jó a löwe is


ezeknek az ára 13 ezer forint körül mozog szóval gondold meg:D


8asnál kisebb szintű prém tankot semmiképp se vegyél!

2013. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mennyit lehet keresni egy prémium nyolcas tankkal átlagban?
2013. febr. 2. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!