Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Tanks online...

A World of Tanks online játékban mely tankokkal lehet a legtöbb játékpénzt keresni?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataitkat írjátok le légyszíves. Köszönöm.

2013. jan. 31. 09:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mind jók amit mondtatok de ezek csak ötös tankok.hatos szinten már kevesebb pénzt hoz a tank(néha veszteséges)de a Hellcat az mindig nyereséges.gyorsan megy jó az ágyúja csak egy kicsit a páncélzata vékony(de nem annyira)szóval a Hellcat a jó
2013. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
én 10es tankal csatába és hoz kb 90000-150000 kreditet :)
2013. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy D-max-ot, akkor meg tudom azt oldani, hogy a páncélvadász legénységet viszabutulás nélkül átképezhessem egy máik páncélvadászra? Értem ez alatt pl. azt, hogy mondjuk Stug3-ból átképzem D-Max-ra, D-maxról meg rögtön jagdpanzerre a legénységet.
2013. febr. 27. 20:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom,hogy z V szintű tankok jól keresnek,de ha egy pici pénzt beleszánsz (mint én ^^) akkor VII vagy VIII

prémi tankot vegyél.Nekem egy SU-122-44 van (Orosz VII prémium tank) és azzal 50.000-rek összeszoktak jönni csatánként.

2013. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!