Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a sz*r XP-t?

Figyelt kérdés
Sztem a legsz*rabb OS a világon. Vagyis az nem is OS, hanem egy semmi.
2013. jan. 31. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert mégis mit kéne használniuk? A legtöbb embernek nincs otthon egy erőműve, azon meg nem fut el a csilivli okádék win7 meg 8. Arról nem is beszélve, hogy az emberekre rákényszerítsék a szintén okádék tanfolyamjaikat mindent átvariálnak ezekben. Az emberek többsége Windows xp-n tanult vagy esetleg 98/95-ön amik nagyon hasonlóak és nem tudnak és nem is akarnak átállni mert amire kell arra bőven jó. Ezeket a csilivili hulladékokat meg tökéletes a vérpistikéknek. És a váltás anyagi vonzatáról nem is beszéltem akkor.
2013. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Indokolnád az állításod?

Mutatnál pár általad készített... bármit?

2013. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A windowsok sorában az egyik legjobb rendszer, a régebbi gépekre pedig nem érdemes 7-et telepíteni, az átlag ember ha nem játszik, akkor amúgy sem használja ki még az xp tudását se.
2013. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bezzeg amíg az XP volt a legújabb, addig nem sz@roztad, ha igen, akkor meg használj mást...
2013. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"nem fut el a csilivli okádék win7"


nemtom, lehet az aerora gondolsz, attól, hogy alapbeállítás, nem kell úgy hagyni

én azonnal kiszedtem

2013. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 FoLey-v válasza:

Mert ha nincs az a jól összeépített xp akkor nemlenne az a ramzabáló win 7,és ha nemlenne win 7 akkor nemlenne fürge csempe win 8!

A lényeg az XP mostis kívánó oprendszer!

2013. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tabaki ***** válasza:
Mert nem nézik, mi a trendi, csak azt, hogy mennyire használható. Rosszabbak, mint az állat...
2013. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 claidheamohmor ***** válasza:
Mert évekig XP futott mindenhol, és sok embernek nem megy az átállás, ezért akkor sem akarnak váltani ha egyébként vadiúj erőművük van. Az én gépemen (notebook, i5, 3GB DD3) win7 fut, meg vagyok vele elégedve (az xp nem is megy fel rá), de a húgoméra (dual PIII slot1, 1GB sd133) nyilván xp-t kell rakni. Fikázni nem kell egyiket sem, mindkét oprendszer elég jól sikerült.
2013. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A legjobb a Win8. De végre már csak 30% használja a Windows Sz*rt (XP). De az is túl sok. Tehát ez azt jelenti, hogy az emberek 30%-a b*zi.
2013. febr. 1. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:

:D


jó ez már trollkodás sorry

2013. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!