Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hitlert ezért szeretik sokan?

Hitlert ezért szeretik sokan?

Figyelt kérdés

Sok dokumentumfilmet néztem róla, olvasok sokat is, úgy általában mindenről ami érdekes dolog.

Mielőtt bárki azt hinné, nem vagyok náci, nem vagyok rasszista, senki oldalán nem állok, sőt független vagyok teljesen.


Az jutott eszembe, hogy ugye vannak ezek a neonácik és szimpatizánsaik (akik szintén rasszisták stb csak nem merik felvállalni). Ez rendben van, mindig is voltak ilyen és olyan emberek, Hitler előtt is, az őskorban is talán.

Engem az érdekelne, hogy szerintetek Hitler hogy tudta megszerezni a hatalmat? Mondják, hogy rendkívüli képességei voltak így a tömegre nézve, ami biztosan igaz is, de ezt hogyan tudta elérni? Ehhez születni kell?

Voltak akik elmentek egy előadására és egy óra múlva olyan szinten átmosta az agyát vele együtt több ezer embernek, hogy onnantól kezdve megbízott benne..


Szerintem nem is a tervei meg a tömegmészárlás miatt szerették őt annyira, hanem mert annyira fanatikus és erősnek, magabiztosnak látszott, hogy nagyon? Vagy mi a véleményetek?


2013. jan. 27. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel olvasd el Mein kampf-ot. Én nem olvastam, de kb pont ez van benne.
2013. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!