Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 vélemények?

Windows 8 vélemények?

Figyelt kérdés

Én már kipróbáltam Media Marktban, ugye itt csak a kinézetet tudtam megnézni, az nem tetszik. Nagyon béna a sart menü, logikátlan az egész, sok mindent megnyitok a start menüben, és kicsapja full képernyőre pl: Skype, Internet Explorer! És nem lehet semmiből se kilépni esc-el vagy jobb fölső sarokban az X-el, mert ugye teljes képernyő, csak az elcseszett win gombbal.


Szerintem az elrendezése nagyon fos.


És azt szeretném kérdezni, hogy akinek van, gyorsaságban milyen? Kompatibilitás, a régebbi programoknál? Játékoknál gyorsabb?


Ja és miért metronak hívják ezt a kezelőfelületet?


És valahogy elő lehet varázsolni a start gombot? :D



2013. febr. 1. 18:08
 1/4 anonim válasza:

Olyan sz.ar az egész sztem is!

Egyébként tabra tervezték.

2013. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt sok helyen olvastam, hogy tabra tervezték, de akkor asztali PC-re miért ugyan azt a verziót adják ki, mint gépre?? Értelmetlen. Meg vannak olyanok, hogy naptár, kontaktok, időjárás, most fejből nem tudom pontosan, azokat mi a t*kömért teljesképernyőbe nyitja meg??
2013. febr. 1. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hete használom a windows 8 at. Egyenlőre nagyon tetszik :) Kedvenc operációs rendszerem lett :) És elöször sz*rnak néz ki...Viszont ha használod rájössz h nagyon jóó :D

Gyorsaságban gyors! Nekem 30-60 mp kell és már el is indul.

Jobb a memóriakezelése. Több programot megnyitva se fagy le. (Windows 7 ről ugyanez nem mondható el) Szebb a megjelenése. Alkalmazásokat úgy tudsz bezárni h a monitor tetején megfogod és lerántod a monitor aljára és bezárul. Egyáltalán nem érezni hogy tab ra is van tervezve. Nekem még külön tetszik az új jelszókezelés, hogy különböző köröket,pontokat,vonalakat kell rajzolni a képre a rendszerinditáshoz. Csak ajánlani tudom! :)

2013. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és azt kifelejtettem h vannak programok start gombra, de hidd el hogyha elkezded használni rájössz hogy nincs is rá szükség :D
2013. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!