Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keyloggert hogyan lehet úgy...

Keyloggert hogyan lehet úgy telepíteni távoli gépre, hogy a vírusirtó biztosan ne szúrja ki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Van egyáltalán hozzáférésed a távoli géphez, vagy csak annyit tudsz, hogy "a Pistike gépe"?
2013. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy emailben küldeném a fájlt, adatokra lenne szükségem az előző munkahelyemről, és másképp nem megy.
2013. febr. 3. 01:21
 3/9 tabaki ***** válasza:
Félretéve, hogy a levelezőrendszerek nem engedik a programok küldözgetését, nem lesz gyanús az "Ezt az exét okvetlenül indítsa el a rendszergazda!!!" megjegyzés?
2013. febr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez bűncselekmény és 1-5 évig kaphatsz érte.
2013. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

Ja. Én is olvastam az 1984-et. Gondolatbűn.

Esélye sincs, hogy a valóságban is elkövesse.

2013. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha elküldi mailben akkor az szándék és már az is bűncselekmény.Az elkezdett de be nem fejezett bűncselekmény is az csak a büntetés mértéke változik.

Ha Jóskapista gépét akarná az ejnyebejnye de ő cég gépét akarja hekkelni ami más tészta.

2013. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:

Igazad van, csak Kérdezőt szeretném oltani: Azt ne higgye már, hogy egy kétmondatos jótanács virtigli krekkert farag majd belőle.


Kérdező! Egy számítógépes rendszer százezerszer bonyolultabb, mint bármi, amit eddig fel tudtál fogni. El sem tudod képzelni, hány helyen bukhatnál, ha egyáltalán kivitelezhető lenne az akciód. Nyomtalanul nem lehet matatni egy gépen. Te meg, mivel nem értesz hozzá, nem is holmi véletlenül hozzád vezető szálacskát, hanem országutat hagynál magad után.

Felejtsd el ezt az ábrándodat, és akármi történt közted meg a munkahelyed közt, próbáld az emberi kapcsolatok szintjén megoldani.

2013. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan lenyúlták az ötletemet, most ezzel fognak egy tonna pénzt keresni, engem pedig kirúgtak. Ehhez kellene bizonyíték, hogy perelni tudjam őket. A céges rendszer jelszavát akarom megszerezni, mert lecserélték, ehhez kellene a keylogger. Egyébként informatikával foglalkozom, a cég informatikusa voltam, és biztos vagyok benne, hogy összejöhet a dolog, ha sikerülne az exe fájlt megfelelően álcázni. Írtam már jelszófeltörő progit is, de mivel nem vagyok hacker, semmit se érek el a brute-force támadással, itt is az a gondom, hogy nem tudom megfelelően elrejteni a programot. Pedig tutira el lehet, csak én vagyok túl hülye hozzá :(
2013. febr. 3. 13:21
 9/9 anonim válasza:

Csinálj egy képet pl mypic.jpg

Fogd a keylogger exéd pl keylogger.exe


Start menu -> Run -> cmd ->enter

Keresd ki parancsokkal a képed és az exét

pl.:

CD C:\mypath\


Utána másold össze a két fájlt

pl.:

copy keylogger.exe + mypic.jpg


Enjoy it. :)

2013. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!