Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! SÜRGŐS! A másik gépem a...

SOS! SÜRGŐS! A másik gépem a semmiből jelszót kér idnításkor. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
A nővéremmel próbáltuk a timeline-ját leszedni a facebookjáról,(nem ment)de semmi extra.Kikapcsoltuk a gépet.Most bekapcsolnám,és egy kék sávban kéri a gép a jelszót(passwordnak írja),és ha csak entert nyomva tovább lépnék,nem engedi,kiírja angolul,hogy invalid,meg nem jó,nem ez a jelszó.Mit csináljuk?Idáig nem volt jelszós soha ez a win7-es laptop.Mi tröténhetett?Lövésem sincs,hogy mi lehet a jelszó.Kérlek segítsetek!!!

#jelszót-kér-a-gép
2013. febr. 11. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen fiókba sem enged be? Ha beengedne, akkor tudnék segíteni egy programmal.

Ha nem enged be akkor is de azt nehezebben lehet megoldani.

2013. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom a gépet,bejöna bios,és rögtön kéri a jelszót,a gépünk eleve nincs fiókokra osztva
2013. febr. 11. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:
A bios kéri a jelszót? Mert az más helyzet. TEhát bekapcsolod a gépet, és a windows indítása előtt vagy utána kér jelszót?( a windows indítást én a betöltőképernyő megjenesétt értem)
2013. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet, akkor szét kell szedni a gépet kivenni a bios elemet, várni egy fél órát, visszatenni, majd bekapcsolni a gépet. Régebbi tipusnál el fog indulni új tipusnál mert két lehetőség van: 1 elvinni egy szervizbe és egy EPROM égetővel újraírják a BIOS-t( pénzbe kerül)

Vagy egy új alaplap

c.) home-made bios égetés( legolcsóbb)

Sajnos más lehetőség nagyon nincs, mert a jelszó nélkül el sem juttok a bootolásig, ami meg kéne hogy ki lehessen "ütni".

2013. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen a home made bios égetéshez kell a legtöbb szaktudás mind elektronikai, mind pedig programozáshoz, úgyhogy nem ajánlom.
2013. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elvisszük egy szervízbe :/ De előbb még megpróbáljuk kivenni az alaplapot,hátha megússzuk pénzkiadás nélkül.AMúgy úgy van,hogy bekapcsolom a gépemet,és azonnal kéri a jelszót,csak előtte látom a BIOS-t,ami oylanokat ír ki,hogy pl. egér csatlakoztatva,meg ilyenek.Köszönöm a segítséget,valami biztos lesz vele :D
2013. febr. 11. 15:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom,hogy a bios kéri-e :/ De mi más kérné?Az a furcsa,hogy angolul van,és van-e gy jelszavas gépünk,ott mindenféle jelszóvédő program telepítése nélkül jelszóztuk le(szóval gondolom én a bioszt utasítottuk),de az amgyarul van.Itt meg a jelszó is Password,és az elutasítása is oylan,hogy invalid,meg szóval full angol.Hát nem tudom.Talán alapból máris a szervízbe kéne vinni.
2013. febr. 11. 15:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok,az alaplap bejött :)
2013. febr. 11. 16:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pacsi :)
2013. febr. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!