Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékok miért szaggatnak,...

Játékok miért szaggatnak, amik bőven megfelelnek a gépigénynek?

Figyelt kérdés

Példa: Gta Sa multi, Kotor, (star wars) ezek a játékok simán kéne futniuk a gépen, de szaggatnak. Minimum felbontáson, mindenen. A videó kártya driver friss, a gép:

Proci: Intel Celeron G440 1.60 ghz

Videókártya: Intel HD Graphics integrált

Vinyó: 500 gb

ram: 2GB DDR3

Ezen azért kéne futniuk ezeknek nem? Akkor miért laggolnak? A Windows friss, XP van fent.



2013. febr. 16. 00:42
1 2
 1/12 soccerway ***** válasza:

hali


Ez a processzor szerintem még elég is lenne a régi játékokhoz,(bár a leggyengébb celeron) de videó kártya az kell mellé, mert az a hd2000 kb semmire nem jó.

2013. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hi szerintem a legnagyobb gond az "integrált" szóval van a videokaridnál.. egy ideig nekemis az volt és 100játékbol kb 2-3 futot a gépen pedig mindegyikhez elégnek kellet volna lennie az integrált videokarinak..
2013. febr. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 alfonz64 ***** válasza:

Az integrált videokártyák nem összehasonlíthatóak egy videokártyával. Futtass le egy pár benchmark programot ott majd berakja a többi kártya közé hogy menyit is tud, illetve hogy menyit nem :)

A másik hogy a biosban be kell állítani menyit vegyen le a ramból, mert az csak egy csipp és a videókártyáknak a típusánál is megvan adva hogy menyi ram van benne stb... És akkor az már le is jön a gépigényből. Ja és itt már a ramnak a sebbesége is mérvadó mert pl azért is kerül anyiba egy videókéártya mert egy gyors ramot raknak bele a mgjelenités miatt :)

2013. febr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát a videokártya a bűnös. Ajánlani tudtok kb 15 ezerbe kerülő, dej ó kártyát?
2013. febr. 16. 08:54
 5/12 jocika147 ***** válasza:
Ha multiban akarod tolni ott az internetsebességed is lehet a gond ha szaggat, vagy ha hibás a szerver. Mekkora a pinged? Én személy szerint soha nem engedem hogy a windows frissítsen, mert nekem mindig tele vannnak azok a fájlok vírussal.
2013. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A windows nem frissít, mivel fölösleges számomra. A pingem max 5 szokott lenni. A netem nem hinném hogy rossz. Letöltés 6 MB/s A feltöltés 3MB/s Egyszerűen ha nagyobb tájra nézek, elkezd laggolni. Még egy kicsi füst effektől is. Ami azért a GTA-ban nem szokott nagy lenni :D (Ez van a Single-ben is)
2013. febr. 16. 09:10
 7/12 soccerway ***** válasza:
Ahogy nézem az ipont, annyiért jót nem kapsz, használtan viszont vehetsz egy nvidia 9600gt-t 10.000Ft alatt, ami már kellően erős. [link]
2013. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát muszáj a csere, ezzel nem lehet semmit tenni?
2013. febr. 16. 13:07
 9/12 soccerway ***** válasza:
Csere nem szükséges, kivenni nem tudod, venni viszont kell egy kártyát ha szaggatásmentesen akarsz játszani.
2013. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem tudom kivenni, igaz így már nem csere, ettől még na. Ne köss bele inkább segíts xD
2013. febr. 16. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!