Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt akarnám tudni hogy melyik...

Bernáth Viktor kérdése:

Azt akarnám tudni hogy melyik a jobb oprendszer a windows vista vagy a windows 7?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 08:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező ! Egyet értek veled mert én is ugyanezt amit te tapasztaltál a win7 tel én is pont ezeket tapasztaltam. A win7 erős gépemen nemvolt hajlandó dolgozni inkább mindent befagyasztani 3 nap alat elöször interneteztem vele mindig megszakadt a letöltés és a végén a játékok amik felvoltak telepitve azok se moccantak amik win 7 elöt igen. Vista az jó rendszer,csak az internet explorer 7 böngészöt kell átválltani internet explorer 8 vagy 9 re mert az oldalak nem indegyik jön be a 7 es explorerel és van rajt mozilla böngészö és firefox is és müködik .


Az én gépem 5200 processzor

2 gb ram

elöször 500gb winyo most 2 tb van a helyén

nem integrált videokártya


Vista nyert

Windows vista ultamite 32 bittes sp 2


A win 7 meg egy nagy eröforrás zabáló rakat fos DD

2013. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Eggyetértek. szerintem is egy nagy szar :)

Viszont én vista home basic-ot használok, és nálam tutira nyerő :D

2013. márc. 3. 22:20
 13/18 anonim ***** válasza:
ja neked akkor vista home basic van nekem vista ultimate én az utolsó percben szereztem be a vistát és jó drága pénzért 40 ezerért egy Budapesti webáruházból hozták mert én Szombathely mellet élek Csepregen és Szombathelyen már csak az a fos win7 volt tavaly is . A srác a király utcába akinek van ott számitógép üzlete mondta válltsak win 7 re de nem válltotam mert egy ismerös felrakta a win7 enterprisse rendszert amig csak játékok voltak nemvolt internet kb fél év adig oké utánna mert nemtudtam könyvtárban internetezni hát megrendeltem a T home internetet 15 m bittes t a win 7 jól kicseszet velem mert semmi nem ment max pár órát aztán mint a haldokló ember omlot össze és játékok se indultak amihez nemkell net . Ugye a Bramac cserép se megy fel egy régi tetöszerkezetre mert gerenda és léc csere nélkül az ember fejére szakadni a tető de új gerendával tetőlécel már mehet a bramac cserép mert akkor nemfog leszakadni a tető. A win7 nek meg lehet még erősebb gép kell mint a vistának de az én gépemnél erősebb ?? Mikor a winchester és a ram se kevés benne 2 terra winchester 2 gb ram na mennyit kér az a fos ? Tudod azárt mondják jó mert újdonság és ha megmondaná a microsoft az igazat meg a számitogépkereskedök akkor nemtudnák eladni mindig az új a jó és a microsoft is tudja ja a vista ugye a boltba is mindig a jó árú fogy el elöbb ami hiánytermék és hogy a vistával az emberek ne járjanak jól azért állitota le gyorsan a microsoft az árusitását. Xp is lehet webáruházben kapni de inkább a vista. A win 7 meg szerintem a 8 as is egy nagy erőforrást zabaló vacak szar fos. Én ha új gépet veszek azon is vista lesz éljen a Vista az én hüséges rendszerem ha nekem müködik énsem hagyom cserbe más fosért D D
2013. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan voltam vele. Megvettem a boltba a win 7 enterprise-t és mikor feltettem meg se nyikkant vele egy játék se, az internet is csak fusztráltan működött. Na én akor úgy döntöttem hogy kidobom a kukába az egész rendszert, de szerencsére a haverom épp akor mondta hogy akarna venni egy 7-et, így én eladtam neki jóval az ár alatt és visszatértem a bevált rendzerre. Csak hogy kihangsúlyozzam a vista is full gyári. Ja meg én se toom hogy miféle gép kell annek a memória zabálónak, mert az én gépem se egy régi asszem talán egy éves körüli sincs. Tehát van benne egy 4gb-os ram egy 1gb-os vidkártya és egy intel pentium cpu g630 2.7 ghz-es proci. Én akkor is csak azt tudom mondani hogy éljen soká a vista :)
2013. márc. 4. 08:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor elég jól becsapot a microsoft a win 7 tel hogy eredetibe megvetted és kevés pénzért tudtad eladni ez elég nagy mázli a géped meg ha nincs is 1 éves az nem régi csak az ember amikor a boltA ból hazaviszi az árut ot derül ki hogy mi az. A bolt persze azt mondja jó az áru hogy eladható legyen ugyanugy mint a kinai áru na az is szar és a win 7 az egy erőforrás zabáló vacak szar föleg mikor friss a géped hát akkor tényleg mi kell a win 7 nek 400 ezer forintos gép talán elég neki D D Éljen a vista örökké
2013. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Halleluja VISTA :D
2013. márc. 8. 18:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is Vistát használok. Velem is megakarta vetetni a Ceo a win 7 de én nemvettem meg. Éljen soká a Vista az sokal hüségesebb szolga mint a win 7
2013. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen a vista jobb az új gépen is mint a win7.
2013. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!