Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok jó videószerkesztő...

Tudnátok jó videószerkesztő programokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó nem fizető videószerksztőt de nem találok sehol. Valaki nem segítene hol találok olyat amibe lehet képi és hangeffekteket rakni pl lövés , lézer , tűz robbanás stb... meg azt nem tudom hogy hogyan lehet kettő videót egybe rakni vagy a videó egy részletét levágni vagyis a videó képéből levágni. Itt egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=sr637U5LEzQ

2013. febr. 21. 15:36
 1/2 classfm válasza:
Movie Maker ird be google-ba ki fogja adni
2013. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jó kis program a Movie Maker egyszerűbb dolgokhoz, de arra amit szeretnél nem. A Te igényeidnek megfelelő videó szerkesztő programok sajnos nem ingyenesek, de kitartó keresgéléssel előbb-utóbb találsz hozzá cracket vagy működő kódot.

Sony Vegas Pro-val lehet egymásra vágni képeket, meg képekből kivágni részleteket, bár egy kicsit macerás de megéri dolgozni rajta. Egyszerűbb effekteket is tudsz csinálni vele, bonyolultabbakat meg találsz YouTube-on. Írd be a videókeresőbe pl. hogy "chroma key explosion", keresel egy videót, letöltöd, behúzod Vegasba, eltünteted a zöld hátteret, és berakod bármelyik videód alá. Ha először használod érdemes róla tutorial videókat nézni, ne aggódj, nem nehéz belejönni. Én a Vegas Pro 9-es verzióját használom, és gondolhatod mennyit fizettem érte... :) nem könnyű cracket találni hozzá (nekem legalábbis nem volt az), ha nem akarsz vele vesződni akkor kérj valakitől egy meghívót valami jó torrent oldalra, nevet nem akarok mondani nehogy letiltsák a válaszom. De 100% hogy meg tudod szerezni ingyen a Vegast is, meg az Adobe After Effects-et is. Utóbbiról annyit hogy ha komolyabb effekteket akarsz akkor neked az kell, bár van egy gépigénye, és azt mondják hogy nem könnyű beletanulni, de ha van elég ambíciód akkor szerintem nincs lehetetlen ;-)

Remélem segítettem.

2013. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!