Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A grafika jó de a hang szörnyű...

A grafika jó de a hang szörnyű battlefield 3 miért?

Figyelt kérdés
üdv , kérdésem a következő , miért adja vissza a gépem olyan rosszul a hangokat a következő játékoknál : Battlefield 3, MoH : Warfighter. tudom h régi és nem pont a legjobb a gépem de a grafika közepesen fut 1920x1024 es felbontásban fix 45fps-el de a hangok akadnak és elmennek , a gépem : proci dual 2.4 e2220 intel , vga engt 240 , ram : 3giga , vinyó 1,5 sata 4 , alap: neo5 intel 945 tudom hogy éppen hogycsak alap követelménynek megfelelnek de a grafika szép és jól fut az egész csak a hangokkal van gondom , ha valaki megmondaná h lehet e ezen vmit hangolni , vagy jobbanjárok egy új géppel?

2013. febr. 21. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissísd a hardvert, nekem is ugyan ez volt a gondom (kisebb géppel , csak a BF3 - nál) és megoldódott. Ha nem jön be vegyél valamit bele :D
2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat, esetleg tudnál valami jót ajánlani ?
2013. febr. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!