Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Sony Vegasban a...

Hogyan tudok Sony Vegasban a videóra írni vagy képet beszúrni? (LENT)

Figyelt kérdés

Úgy értem mikor megy a videó rá írni egy szöveget úgy hogy a szöveg mögött még megy a videó. Pld egy kommentárt stb.

Képnek meg valami átlátszó logót szeretnék!

Előre is köszi a válaszokat!


2013. febr. 25. 19:38
 1/2 anonim válasza:
:D xD Bal oldalon lent vannak olyanok hogy:Explorer,Trimmer stb.stb. és ott megkeresed a media generators-ot arra rákattintasz,és bal oldalon megnyitódik egy nagyon kicsi ablak,ott rámész a text-re és kiválasztod ott amelyik neked szimpatikus,ráhúzod a videó alá vagy fölé szerintem mind1 és kiad megint egy ablakot az ott már egyszerű :D a betűméretet kiválasztod a szöveget amit akarsz írni beírod!! sok sikert :D
2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem mindegy, ha a track, amiben a szoveged van a video track alatt van, akkor a vegas a video "ala" rakja a szoveget, tehat nem latszik. Ha azt akarod, hogy latszodjon, a szoveg trackjet(vagyis egyszerubben azta sort ahol a szoveg van) a video fole huzd/szurd be.


Kep a kepben:

1. Trackbe beszurod azt a videot/kepet amit -mondok egy peldat- az also sarokban szeretnel megjeleniteni, kicsiben

2. Trackbe beszurod azt a videot/kepet ami a "hatter" legyen.

Az 1. trackben levo video vegen vannak pici ikonok, ott kattints az event pan/cropra. Bejon egy ablak. A kep szaggatottal korbe van keritve. Az egyik oldalon ezt a szaggatott vonalat kezd kifele huzni, igy a kep kisebb lesz(ezt kovetheted, amit csinalsz azt ugyanugy megjeleniti ott ahol a videot). ezutan a kozepen levo pontot huzd a megfelelo iranyba. Ez igy bonyolultnak tunhet, de adja magat, ha csinalod.

Es tudom hogy a kerdezo mar valoszinuleg rajott, de talan masok is kivancsiak. :)

2015. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!