Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése. Mit...

Windows 7 telepítése. Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Próbáltam a Win7-et feltenni, de a telepítés félbemarad. Egyszer-kétszer újraindul, de aztán csak fekete a képernyő és semmi. Ha nyomok egy reset-et, akkor újraindulásnál jön a hibaüzenet, hogy nem megfelelően állt le a gép és még nem fejeződött be a telepítés.

Persze továbbra sem történik semmi, csak fekete marad a képernyő...

Érdekes, hogy korábban már ment a gépen, de most képtelen vagyok feltelepíteni.(a cd ugyanaz...)


2013. febr. 26. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 40 szer! újraindul az én telepítőm. Feltesz minden drivert de az ostoba telepítő mindegyik után újraindul. Nyugodtam hagyd ott pár órára a gépet.
2013. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem lép vissza a telepítőbe,hanem folyamat újra indul és kérdezi,h mit tegyen normális indítás,biztonságos mód stb... ha lejár az idő írja h tölt kb 5 másodpercig aztán újra minden...
2013. febr. 26. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy gyenge gépen se tart tovább a telepítés 40-50 percnél, nemhogy órákig.
2013. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:
Sérült lemez, ram hiba vagy HDD probléma is lehet.
2013. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A lemez valószinüleg nem sérült,más gépeken működöt... ram vagy hdd hibát hogy tudnám orvosolni ?
2013. febr. 26. 23:41
 6/8 anonim válasza:
Én felakartam rakni a gépemre a windowst avval a cdvel amivel egyszer már korábban egy másikra felraktam de nem volt jó utánna megpróbáltam egy másik cd-rõl feltenni és szépen fel is ment lehet hogy az olvasód nem tudott vmit beolvasni vagy vmi hasonló próbáld meg egy másik cdvel ;)
2013. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telepítetted már a gépedet ??
2013. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Komplikato ***** válasza:

5-ös Ram hibát vagy HDD hibát orvosolni majdnem sehogy, de le tudod tesztelni. Mondjuk a Windows telepítőn is van ram teszt, bár szvsz nem megbízható. Legjobb lenne egy Ubuntu/Kubuntu telepítő lemezt szerezni, azon van memória és HDD tesztelő is, nagyon hasznos tud lenni.

A lemez sérülésére meg nem válasz, hogy régen máshol ment, csak ha letesztelted MOST másik gépben és ment. Persze ahogy kolléga írta lehet olyan sérülése amit pont a beépített meghajtó nem eszik meg.


Gondolom Biosban raid tiltva van, AHCI meg be van kapcsolva?

2013. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!