Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan videószerkesztő...

Sberci kérdése:

Tudtok olyan videószerkesztő programot amelyikkel olyat lehet csinálni hogy a képkockákat én csinálom és a végén összeilleszti őket egy videóvá vagy filmmé?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 13:11
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
Windows beépített movie maker-e?
2013. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:

MonkeyJam. Direkt erre való.

[link]

2013. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de leírnád hogy hogyan kell használni et a MonkeyJam-et?? :)
2013. febr. 27. 17:22
 4/10 tabaki ***** válasza:
Nem nagyon értem a problémát... beletöltöd a képeket, megadod, hogy melyiket hány képkockán át tartsa, és rendereled. Most rohanásban vagyok, nem tudok utánanézni, de amikor én használtam, nekem teljesen evidens volt a működése.
2013. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja ok köszi! Demegvan! :D De nem lehet rajta valamilyest gyorsítani??? :/
2013. febr. 27. 18:04
 6/10 tabaki ***** válasza:

A programon nem hiszem, a filmen igen, csak győzze lejátszani is a gép.

Settings -> FPS -> Other...

Ha a másodpercenkénti Egyéb kocka még mindig kevés, az én tudományomnak vége.

2013. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okok :)nem tudtok valami másikat is ...ilyesmit...mert ezt nem engedi lejátszsani :(
2013. febr. 27. 21:36
 8/10 tabaki ***** válasza:
Ugye, az exportált .AVI fájlt próbálod lejátszani, nem pedig az .XPS projektfájlt? Ha ennek ellenére sem megy, vagy túl nagynak találod a fájlt, az exportálóablakban válassz (másik) tömörítőkodeket (Video Compressor).
2013. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:

A kész .AVI-t Format Factoryval akármivé átalakíthatod.

Összefűzésre felhasználhatod a Blender videószerkesztőjét is. Ha megérted, zseniálisan egyszerű és hatékony. Avidemux is megcsinálja, de nagyon kényelmetlen, hogy egyenként kell betölteni a képeket.

2013. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hello! Múltkor azt mondtad hogy meg leht csinálni az Avidemuxxal....leírnád, mert nem akar működni a MonkeyJam! :/
2013. márc. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!