Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cryteknél dolgozhatok, ha...

Cryteknél dolgozhatok, ha mérnök informatikusnak tanulok?

Figyelt kérdés
játékfejlesztés stb :)

2013. febr. 28. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert is?
2013. febr. 28. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:

A Cryteknél akkor dolgozhatsz, ha felvesznek oda.

Amennyiben megfelelő tudásod van, takarító végzettséggel is bekerülhetsz, ha meg bukdácsolva elvégzed járhatsz te a legkirályabb egyetemre is.

2013. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha tudsz angolul. De lehet h oda csak ottani ismerős ajánlásával jutnál be. Egy nagy múltú minőségi céghez, nem fognak akárkit felvenni.
2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anti paladin ***** válasza:

Az esély megvan rá de az nagyon kicsi, csak akkor ha a legjobbak között is a legjobb leszel. Ez alatt nem csak a tanulmányi eredményt értem, az amit a suliban tanítanak, messze nem elég ehhez.

Inkább a Google-hoz érdemes menni. Eu-s szemmel nézva is jól fizetnek a munkahelyek kialakítása pedig valami eszméletlen.

2013. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz jó helyre kerülni kreatív területen, ha értesz ahhoz, amit csinálni akarsz(a szórakoztatóipar bármelyik részére igaz ez), van olyan ismerősöm, aki a középiskolát sem fejezte be, és elég jó helyen melózik. Meg olyan is, aki az elte-n végzett, és egy noname magyar cégnél van.
2013. márc. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

en mindig jatekfejleszto akartam lenni,programozas,designolas,stb :)


de mernok infoval is elerhetem ezt? Vagy kotelezo lenne a programtervezo informatikus?

2013. márc. 1. 06:05
 8/9 anonim ***** válasza:

ÉRTSD MÁR MEG, hogy oda maximum protekcióval tudsz bemenni. Felejtsd el, ez már a századik ilyen kérdés. Ez olyan, mintha űrhajósnak akarsz menni.


Tavaly vagy tavalyelőtt 50 embert bocsájtottak el a budapesti Crytek-kirendeltségtől és megalázó projekteket sóztak rájuk: táblagépekre való játékfejlesztés.


A másik pedig, hogy van olyan játékprogramozó, aki három hónapig nem is látja sehol a fizetését.


Nagyon durva vagyok, de inkább a valóságban élj. Budapesten akár 300 pályakezdő szoftverfejlesztőnek van hely, még ha nem is játékot csinálnak.


Amúgy programtervező informatikus szakot ajánlanám.


Üdv, egy 21 éves informatikushallgató.

2013. márc. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem is érdemes,játékfejlesztés felé fordulni?
2013. márc. 16. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!