Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Hogyan tudom elérni, hogy ne kelljen minden programomat újból beállítgatni?

Figyelt kérdés
Egy kis segítségre lenne szükségem. Sima userként voltam bejelentkezve mivel itt szinte semmi lehetőségem nem volt szinte semmire XP-hez viszonyítva átváltottam Rendszergazdára itt kezdődtek a problémák. Már az gyanús volt, hogy ez kb 5 percig tartott és közben a következő üzenet jelent meg a képernyőn: " Alkalmazások telepítése". Kicsit félresikerült a váltás Rendszergazdára.A következő változásokat tapasztaltam: Asztali ikonjaim jó része eltünt ezt még tudtam orvosolni a c:\Users\*****\Desktop mappa tartalmát átmásoltam a c:\Users\Rendszergazda\Desktop mappába. De minden progim olyan szűz mintha most telepítettem volna fel a Total cmd pl. angolul jött be és minden mást is újból kellett configolni benne.uTorrent üres. Opera, Chrome tök üres semmi előzmények jelszavak stb.Pedig az nagyon fontos volna, ha tudnám a könyvjelzőket, előzményeket stb a "másik" operából ebbe az újba importálni. Nem tudom hova tette az újat rejtettben sem találtam dátum alapján próbáltam keresni. Előző Windowsokban úgy emlékszem nem így működött a dolog.

2013. márc. 5. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

itt veled van a baj,nem a géppel,

miért nem szánsz rá egy kis időt,hogy megtanuld a gépedet ?

mert erről is minden infót megtalálsz a neten,

2013. márc. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beállítások nem a Desktop mappában, hanem az Application Data mappában vannak. Azt másold!
2013. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Vazeratti a gyors választ valóban az ApplicationDatában voltak a cuccok megcsnáltam amit írtál minden Ok.Egyetlen kivétel van az Adobe Photoshop. Sebaj mezei Userben uninstall, Rendszergazdában install és ennyi.Főleg a böngészők voltak fontosak az sok meló és részben pótolhatatlan.
2013. márc. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!