Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti használjátok a Pencil...

Ti használjátok a Pencil O4.4b programot animáció készítéshez? Hogy kell ezen a programon animációt elmenteni?

Figyelt kérdés
Esetleg miley segédprogram kell hozzá, vagy mi van, valaki mondjá már meg mi a baj, vele mert nagyon bosszant, hogy régota elakarok kezdeni egy animációt, most meg találtam egy szimpatikus programot hozzá, de amint exportálok egy elkészített részt, de megnyitom, nem játsza le. Mit tehetnék?
2013. márc. 6. 17:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, mi a csodáért kell az ilyan egyszerű sz***r programokat is túl bonyolitani, ilyen idétlen volt, aki csinálta a programot, hogy nem lehet jpg.-be elmenteni a képeket, stb? annyira megelégeltem, nem értem miért kell ennyi időt elB*sszak egy animáció előkészülettel!!!! Mi értelme így túl bonyolítani, direkt csinálják így? (bocsi, hogy felvesztem, de komolyan nem tudom empátiával fogadni, rosszindulatot látok az egészprogramban:)))
2013. márc. 14. 18:25
 12/12 A kérdező kommentje:

Remélem nem ilyesztett el az elöbbi kitörés:( Talán bele se kellett volna vágnom ilyesmibe, mert a számitógép amúgy is idegbeteggé tesz, pedig alapból nem vagyok az:(

Egyetlen fontos kérdésem lenne: szerinted nyugisan belevághatok pencilen az animáció bütykölésem közepébe? Vagyis nem fogok végül csalódni benne, hogy nem tudom elmenteni, vagy ilyesmi:(

2013. márc. 14. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!