Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet rugót készíteni...

Hogyan lehet rugót készíteni Solid Edge-ben?

Figyelt kérdés
Solid Edge ST4 programot használok, és szeretnék egy visszahúzó rugót készíteni benne (nem lehetetlen, neten sokat le lehet tölteni, de én meg akarom tanulni, hogy hogyan kell csinálni). Még a csavarvonalas kihúzással meg tudom oldani, hogy rugó meg legyen, de a végére a két kampót már nem tudom hogy lehetne megoldani. Ha valakinek van ebben tapasztalata, vagy valami megoldás rá, akkor jó lenne ha megosztaná!

2013. márc. 6. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Rajzolsz egy 3D sketchet az útvonalnak, aztán a profilt (ami ugye ugyanaz mint a csavarvonalas résznél, gondolom egy egyszerű kör) végigsöpröd rajta. Ez Inventorban Swipe parancs, SE-t nem ismerem, de gondolom ott is ugyanez a móka, max máshogy hívják.
2013. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!