Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Reader X-ben hogyan...

TinyBlackHurricane. kérdése:

Adobe Reader X-ben hogyan tudok 'beszúrni' könyvjelzőt?

Figyelt kérdés
Az adott könyvben már van egy könyvjelző, de azt nem én raktam oda, valószínűleg már benne volt a fájlban, amikor letöltöttem, vagy nem tudom... de most szeretném bejelölni, hogy én hol tartok.

2013. márc. 10. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
csak az Acrobatban...(fizetős változat) megoldható.
2013. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az Adobe Reader X-ben, Max. "Tapadó-címkét" tudsz beszúrni.

[link]

2013. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen!(:
2013. márc. 10. 17:09
 4/4 anonim válasza:
100%

Igen, sajnos ez a helyzet. A fizetős verzióban tud a felhasználó könyvjelzőket hozzáadni, az ingyenesben nem.


De van megoldás! :)


Egy darab "könyvjelzőt" az ingyenesben is tudsz készíteni. Kicsit pontosítva: azt meg lehet oldani, hogy amikor megnyitok egy dokumentumot, rögtön azon az oldalon nyitja meg, ahol abbahagytam. Ez tényleg olyan, mint amikor egy könyv becsukásakor teszek egy könyvjelzőt oda, ahova tartok, és legközelebb ott nyitom ki.


A következőket tedd:

- szerkesztés menü

- beállítások almenü

- dokumentumok kategória (bal oldalt felül)

- a legutóbbi nézetbeállítások visszaállítása a dokumentum megnyitásakor (jobb oldalt felül)


(Adobe Reader XI-ben működik)

2013. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!