Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas mod telepítésb...

GTA San Andreas mod telepítésben segít valaki?

Figyelt kérdés
Eléggé jól megy a modolás, de azt nem tudom, hogy csináljam meg IMG Tool-lal a most letöltött egyik modot, amely a térképet Élesíti, vagyis HD térképet csinál.. Nagyon sok fájlja van. Pontosan 143, és nincs hozzá sami fájl, így egyessével kellene kicserélgetnem őket, de arra nincs időm, se kedvem... Kockáztatni meg nem szeretnék, hogy egyszerre többet kijelölök, és egyszerre rakom be őket, mert olyankor csak egy fájlt tesz be a program (IMG Tool 2.0) A Spark -al egyszer próbálkoztam térkép moddal, és mikor kijelöltem, hogy azt az összeset tegye be, és cserélje le, akkor 'rebuild-olásnál' azt írta ki, hogy 'Failed to rename temp' Melyik programot használjam? Itt a link, hogy melyik mod ez: [link]

2013. márc. 12. 17:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez nem a 'Detailed Radar mod' ami teljesen részletessé teszi a térképet, hanem ez csak egy egyszerűbb változat, ettől HD lesz.
2013. márc. 12. 18:02
 2/2 A kérdező kommentje:
De sami se volt mindig tökéletes, múltkor össze-vissza tette be a térkép darabokat, és a sivatagnál jelölte ki a tengert, és a repteret... :/
2013. márc. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!