Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan angol nyelv és...

Van olyan angol nyelv és szöveg fordító program ami helyesen fordít? Ha igen akkor mi a neve?

Figyelt kérdés

olyan program kéne ami sorbarendezi a szavakat és ragokat is normálisan pakolja. Nem egy zagyva szöveg jön ki belőle.

angol-magyar magyar-angol legyen ha lehet.



2013. márc. 16. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nincs! (elérhető)

ami elérhető, (de számodra vszínű ez esetben nem felel meg) azt a biológiai alkalmazásnak...szinkrontolmácsnak, tolmácsnak nevezik.

2013. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lennie kell egy normális fordítónak.
2013. márc. 16. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs, legalábbis még. A magyar nyelv nyelvtana tényleg nehéz, nem csak mondják. Rendkívül nehéz algoritmizálni, mert nagyon sok kivétel van, és még több szabály. Jelenleg ez van, eddig jutott a tudomány a nyelvünkkel.
2013. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó.

De legalább olyan van amibe ha beírom a magyar mondatot kiadja helyesen angolul sorba rendezve és ragozva az igeidő szerint?

2013. márc. 16. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
A probléma visszafele is fent áll. Maximum tőmondatok lesznek helyesek, összetett mondatok csak véletlenül lesznek teljesen jók.
2013. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért nem érthető hogy nincs?!


Ma még nem létezik olyan fordító ami komplett mondatokat helyesen igeidővel ragozva lefordítana. erre csak az ember képes, de leírták, de látom feleslegesen...

2013. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

"Lennie kell egy normális fordítónak"


Kedves kérdező, én az vagyok!! elég sok évet tanultam érte. Le is fordítok neked bármit szívesen, persze nem ingyen, mint az ilyen-olyan programok.


Nem is értem a kérdést. Hogy létezne már ilyen???

2013. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

...ha létezne, NEM lenne szükség hivatásos fordítókra, lektorokra, szinkrontolmácsokra, stb.

(sőt, nagyon sok nyelvtanár vesztené el munkalehetőségét, és nyelvtanfolyam zárná be a kapuit...)

2013. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyszer muszáj lesz kiadniuk egy ilyet.
2013. márc. 18. 19:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha majd képesek lesznek ilyent írni, akkor kiadják...

Egyszer majd a rák ellenszere is meglesz...

2013. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!