Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy csak nagyon...

Miért van az hogy csak nagyon nehezen tudom megölni az ellenséget a Fallout New Vegasban?

Figyelt kérdés
A legkönnyebb szinten vagyok de rendkívül könnyen megölnek Még egy légy is ami pár döfésből megöl. Meg a távolban lévő ellenfelet nem lehet megölni. Az összes lőszeremet felhsználtam de semmi.

2013. márc. 17. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

vatsot használod? ez nem rendes fps..

[link]

2013. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szoktam
2013. márc. 17. 20:35
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez így akkor is idegesítő.
2013. márc. 17. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Alacsony szinten megesik de ha táposabb leszel és a megfelelő perk-eket veszed és húzod a skill-eket akkor jobban fog menni.

Ezeket a perkeket vedd fel mindenképpen ha lövöldözős karaktert csinálsz és mindig hidden-ből lőj mert akkor nagyobb lesz a critical-od.

Bloody Mess

Finesse

Commando

Sniper

Better Critical

Concentrated Fire

Small Guns

Nerves of Steel

Grim Reaper Sprint

+ javaslom az Educated perket+az Intelligence fő értéket 9-re utána vedd meg mielőbb az intelligence implantot is akkor szintenként több pontot tudsz elosztani.

A comprehension perk is megéri mert a beolvasott könyvek a duplájukat adják az adott skill-re.

A Sneak skill-ed fejleszt max-ra+ az Agility fő értéked is legyen minél magasabb mert össze függ a sneak skill-el.

Ha pedig azt szeretnéd hogy az összes implan-od meg legyen kell hozzá 9-es Endurence ez azért elég mert a Charisma implant teljesen felesleges mivel a Speech skilled úgy is jó lesz.

2013. márc. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy mindig hidden-ből támadj akkor jobban fogja a lövés sebezni az ellenfelet.Úgy próbáld leszedegetni őket hogy mindig hidden legyél ez a lényeg.KB:20-25 szintől már érezhetően jobb lesz.Én PL: csak hardcore módban tolom mert az az igazi kihívás számomra.Még annyit hogy szerezd meg a Unique fegyvereket pl:elsőnek a "Rat Slayer"-t távcsöves az elején jól jön.Ha pedig a lockpick-ed 100-as lesz vagy 80-as és rátuningolsz egy füzettel+20pontot Kb 5percig kitart akkor keresd meg a Gobi's Sniper-t az a legjobb csúzli az egész játékban szerintem de van az egyik DLC-n(Old World Blues) egy hangtompítós Sniper az "Christine's COS silencer rifle"az talán még überebb mint az előző.
2013. márc. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!!! Sokat segítettél!
2013. márc. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!