Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ASUS Laptopomon van egy...

ASUS Laptopomon van egy program (Power 4 Gear) és azon belül van energiatakarékos mód, high performance és stb. Ezek tényleg növelik/csökkentik a teljesítőképességét a laptopnak, vagy csak a fényerősségen állít?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek az aksi kihasználást szabályozzák. Pl. csökkenti a fényerőt, leveszi a Win7 erőforrásigényes grafikai elemeit -> tovább bírod aksival.
2013. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem aksival nyomom, hanem 230V-ról akkor tök mindegy, hogy az min van?
2013. márc. 18. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Szerintem igen.

2013. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy is majdnem mindegy. A fényerőt veszi lentebb/ fentebb, plusz a témát veszi ki sima fehéresre, szép kékről...
2013. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy melyik beállításra mit csináljon. Szerkesztettem már szöveget aksiról majdnem hat órán keresztül energiatakarékos üzemmódban (igaz, 20% fölé nem engedtem a procit, de nem is kellett). Szóval működik a dolog, ha arra használod, amire van. Játszani a High Performance jó, de az meg eszi az aksit. Az hálózatra jó.
2013. márc. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!