Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szövegszerkesztő programot...

Szövegszerkesztő programot keresnék. Valaki tud ilyet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sok gameplay csatornán láttam, hogy mielőtt elkezdenek egy új részt előtte van egy faintos kép és rajta egy szám, hogy hányadik résznél tart a sorozat.Nem biztos, hogy érthetően fogalmazta meg, de remélem ki lehet szedni belőle a lényeget.

A kérdés pedig az lenne, milyen programmal csinálták ezt a dekorált számot oda?



2013. márc. 18. 22:54
 1/3 tabaki ***** válasza:
Különösebben nem világos, hogy miről van szó, de a mondottak alapján ez inkább képszerkesztési feladat. Ha linkelsz valami screent, megpróbálom leutánozni, és utána elmesélem, hogy mit használtam.
2013. márc. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Hüm? Hagyjuk?
2013. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Ne hidd, hogy a stikában történt levélváltásunk után ecceribe' tiszta lett minden. Mindenesetre az ott belinkelt oldalon csakugyan találtam olyan videót, amelyikben számok jelentek meg a részleteinek az elején. Hogy egészen szégyenben ne maradjak, én is rajzoltam egy számot egy mozgókép elejére. Elnézést a rémes mangacsajért, engem ki lehet űzni a világból ezzel a stílussal, de egy másik kérdésre felelve épp ilyet láttam jónak kreálni, aztán, mivel játékaim nincsenek, ez volt kéznél. A próba Blenderrel készült, de a módszer annyira bonyodalmas, hogy meghátrálok az ismertetése elől. Aligha a Blender lesz számodra a válasz, viszont biztos, hogy vannak kifejezetten effélére való főcímszerkesztők kész effektekkel, csak eddig nem találtam.

[link]

2013. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!