Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7/8-nál hányszor...

Windows 7/8-nál hányszor lehet felhasználni a cd kulcsot?

Figyelt kérdés
Mert hallottam már olyat is h 2-szer lehet, mert akkor haverral összedobnánk rá. Meg hányszor lehet felhasználni újratelepítéseknél?

2013. márc. 19. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet se hallottam még, hogy windózra dobjanak össze haverral :D
2013. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd a supportot, de annál tuti többször.

Többféle licensz létezik.

Én azt, amit az egyetemen szereztem kulcsot 5-6 alkalommal tuti használtam gond nélkül. (Ezek is egyediek voltak mindenkinek pedig.)

2013. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Verziótól függ. Az OEM valamivel olcsóbb, de géphez kötődik. Vagyis, ha elromlik a gép, ezt a Windowst már nem telepítheted másikra.

Ha teljes verziót vásárolsz, akkor gépfejlesztés-gépcsere esetén az új gépre is feltelepítheted, de előtte a régiről "maradéktalanul el kell távolítani". :)

Valami módon (feltehetően aktiválási kényszerrel) megoldják, hogy az OEM ne legyen kétszer felhasználható.

2013. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez volt az egyik amire kíváncsi voltam. Köszi szépen :)
2013. márc. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!