Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Photoshopban...

Hogyan kell Photoshopban szerkesztett képet Megtekintőben megnyitni?

Figyelt kérdés
Mert nekem sehogy sem engedi, ha meg megjelenik valami az akkor is csak egy szöveg... Gondolom valahogy át kellenne konvertálni, de nem tudom hogyan.

2013. márc. 20. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor elkészül a kép, a mentés ablakában egy ismert képformátumot válassz ki, azokat megnyitják a képnézők. Ha nem zavar a tömörítés akkor jpg/jpeg, ha meg akarod tartani az átlátszóságot akkor png/gif, vagy tömörítetlenként bmp/tiff.

Ha csak lenyomod a mentést egyből akkor a PS saját .psd formátumában kerül elmentésre, ami nem képfájl lesz.

2013. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Nagyon egyszerű: Nem a Megtekintőben kell megnyitni, amely ugyanolyan trágya, mint a Windows többi beépített programja.

Használj tisztességes nézegetőt. Irfanview, XnView igenis megnyitja, szerintem a Faststone is, de azt most nem tudtam ellenőrizni.

2013. márc. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
Ja, amit kifelejtettem az éjszaka: A nézegetőkkel konvertálni is tudsz bármelyik formátumba.
2013. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!