Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Feed The Beast....

Minecraft Feed The Beast. Cache hiba?

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon szaggatott az FTB modpack úgyhogy beraktam az Optifine modot és ezzel sikerült megszüntetni. Beraktam még azokat a modokat amik nélkül nem tudok megélni.

Akkor működött......most meg nem!

Az a baj hogy amikor belépek minecraft-ba akkor még jó, aztán kb. fél perc múlva elkezd hihetetlenül szaggatni, majd Chrash. A consol-ban "memória elfogyott" hibát ír.

Pedig a grafikát, a látótávolságot, szóval mindent a max FPS-re tuningoltam Optifine-ban. A launcher beállításainál 1GB cache-t állítottam be (maximum). De így sem jó!

(Nem ID konfliktus! Mert bent van az ID Resolver mod!)


A válaszokat előre is köszönöm!



#memória #Minecraft #FTB #Feed the Beast #gyorstár #Feed The Beast hiba
2013. márc. 27. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát már az alap minecarft-nak is kevés az 1GB ram, szóval kevés a ram-od..
2013. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gépemben 4GB RAM van csak a Minecraft nem engedi a 4GB beállítását az opcióknál. Ott max 1GB-t enged. Szóval erre megoldás?
2013. ápr. 5. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Van. Szedd ki a modokat.
2013. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne nézz hü*ének! Azt hiszed hogy azért játszok modpack-el mert csak ez tudtam letölteni? Vagy ha arra gondolsz hogy a saját modjaimat (úgy értem amiket én raktam be) azokat szedjem ki akkor azt mondom hogy már próbáltam, és nem sikerült.(úgy értem hogy ugyan az volt a hiba) Letölthetném újra a modpackot, de akkor újra kereshetném a modjaimat meg minden.
2013. ápr. 16. 10:42
 5/6 Br3nor ***** válasza:
Szinte biztos lehetsz benne, hogy az 1 GB-os beállítást kevesli. Ez nem az FTB, vagy a Minecraft hibája hanem a Java nem megfelelő. Az egyetlen megoldás, hogy felteszel egy 64 bites Javat-t, azzal már engedni fogja a csúszkát 1 GB fölé is. Viszont 64 bites java-hoz 64 bites oprendszer is kell, ami 4GB ramhoz egyébként passzol is.
2013. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

He,he,he! 64Bites Win7 oprendszerem van. A Java is 64 Bites, szóval nem ez a gond. De kösz a választ!


Valami más??

2013. ápr. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!