Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két operációs rendszer egyszer...

Két operációs rendszer egyszerre gond? Többi lent

Figyelt kérdés
Az nem e jelent problémát, illetve a jövőben nem e fog, ha 2 op rendszer van fent a gépen? Indításkor ki kell választanom melyiket akarom használni. Mind a kettő XP. A felsőt szoktam választani, az alsót soha. Szóval ez gond lehet? Memóriát foglalja, ebben biztos vagyok. Vagy lehetséges valahogy törölni az "alsót"? Hol tudom megkeresni, hogy a "felső" XP, amit használok, hogy az melyik? Vagy nem okoz problémát a 2 op rendszer egymás mellett és inkább ne is piszkáljam? Nem vagyok gépguru, valószínű én tettem fel kétszer, és lehet, vagyis biztos én nyomtam valamit rosszul és ezért van kettő.

2013. márc. 27. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

a listát ezzel lehet szerkeszteni: [link]


onnantól már csak a fölös op rsz. partíciót törölni kell és ennyi, de inkább ne nyúlj bele ha nem tudod mit csinálsz.

2013. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, nem okoz problémát, csak a merevlemezen foglal egy kis helyet.
2013. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor inkább nem nyúlok bele, mert a végén úgy elállítom, hogy mehet szervízbe. Megkönnyebbültem, hogy nem okoz problémát! Az az 1-2 GB meg nem vág oda, 85 GB még így is van. Ha csak a helyfoglalás okozhat gondot, akkor marad a kettő op. rendszer. Köszi még egyszer!
2013. márc. 27. 13:11
 4/4 tabaki ***** válasza:
Szerintem a memóriát nem foglalja. Ha az egyik rendszer betöltődik, akkor kész, a másik már csak ugyanolyan semleges adat a számára, mint bármi egyéb, éppen ezért a memóriába se olvassa be, mert minek.
2013. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!