Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj a gépemmel? Bármilyen...

Mi baj a gépemmel? Bármilyen böngészőt töltök le, minden letöltésnél 99.9%-nál megáll a letöltés és nem fejezi be. Az oprendszer friss rajta.

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 09:22
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Vírusírtó/tűzfal megfogja valamiért (várj míg be nem fejezi).

ellenőrizd a hálózati kapcsolatokat, beállításokat, teszteld a hálózatot.

1-2 tesztoldal.

Ping válaszidő(elveszett csomagokra érdemes figyelni "pingelés")

[link]


Ha 100 % packet lost akkor túl nagy csomagokat küld, be kell állítani!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__38..


Sebesség teszt:

[link]


Teljes hálózat teszt:

[link]


Nézd meg az eseménynaplót az esetleges hibák felderítésére, frissítsd a hálózati kártyád...


friss oprendszernél töredezettségmantesíts, takarítsd ki az ideiglenes állományokat a gépről!


amúgy passzolok.

2013. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában védelem csinálja.Például ESET,az elő szeretettel szöszmötöl jó ideig egy fájlon..
2013. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egész gép üres. van rajta egy XP, illesztőprogramok és egy Opera. Sajnos a tesztet sem tudom megcsinálni mert még az Adobe Flash Playert sem tudom letölteni, a 993kb-os file letöltés is megáll 99.3%-nál.
2013. márc. 30. 13:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy rootkit vírus volt a memóriában, kivettem a rendszerelemet és újra telepítettem, már minden szép és jó. Köszönöm a segítséget mentek a zöldek.
2013. márc. 30. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!