Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megtudnátok mondani nekem,...

Megtudnátok mondani nekem, hogy ez miért nem úgy működik ahogy le van írva?

Figyelt kérdés

Nem vagyok profi angolból de nem is vagyok kezdő de egyébként szerintem nagyon promitív nyelv az angol,akkor már inkább lett volna latin a világnyelv.


A minDistance leírásást értem és ki is próbáltam az unityben.Perfect működik tökéletesen a leírás szerint.


A maxDistance pedig nem akar úgy működni ahogy le van írva.Az angol leírásából azt vettem ki,hogy pontosan a maxDistancen kívül már nem csökken tovább a hang.

Ez azt jelenti,hogy a maxDistance kívül nem szabadna hallanom a hangot,szerintem.


Na én kipróbáltam és hiába állítom én kissebbre vagy nagyobbra a maxDistance-t semmi változást nem tapasztalok a hangklipp lejátszása közben.


Mit csinálok rosszul?


Max Distance:

The distance where the sound stops attenuating at. Beyond this point it will stay at the volume it would be at MaxDistance units from the listener and will not attenuate any more.


Több:

[link]


2013. márc. 31. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába - legalábbis szerinted - primitív a nyelv, nem sikerült értelmezned.


A MaxDistance az az érték, ameddig csökken a hangerő, azután ugyanazon a szinten marad, amin a MaxDistance megadott értékénél volt. Tehát azon a távolságon kívül megmarad, csak nem csökken tovább a hangereje - így hallani fogod.

2013. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iostream ***** válasza:

Ha nem tudsz angolul, az nem az angol hibája.

[link]

2013. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy nem tudok profin angolul.

De az angolnak igen is sok a hibája egyszerűen túl primitív nyelv.

2013. márc. 31. 00:27
 4/7 iostream ***** válasza:
Poliverzum te vagy az?
2013. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki az a poliverzum?
2013. márc. 31. 00:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy primitív, nem az angol.
2013. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 iostream ***** válasza:
Poliverzum az, aki nem ért semmihez, többek között az angolhoz sem, de nagy pofával osztja. Pont mint te.
2013. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!