Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft "BAD VIDEOCARD" mit...

Minecraft "BAD VIDEOCARD" mit csináljak?

Figyelt kérdés

laptopom van és frissítve van a videókártya is.

Akkor mit tegyek?

ATI Radeon vidikártya van a gépbe...De nem tudom mit tegyek h ó legyen

Ja és win7-em van


Valaki tudna nekem segíten ezügyben?

Köszi!:)

14/L


2013. márc. 31. 17:02
 1/6 anonim válasza:
0%

14/L?

1) Ülj fel egy biciklire...

2) Kezdd el az életedet!

3) Tankönyv! Esetleg mellé házimunka sem ártana, de nem a retkes májnkráftban! :)


Ez a világ egyre gázabb!

2013. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem jó a videókártya? Más játékban nem szokott időnként újraindulni?
2013. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a-a...csak ebbe:/
2013. márc. 31. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló a te válaszodat inkább le se reagálnám legszívesebben.:)

Foglalkozzál te a saját életeddel. Am. meg kedves válaszoló nem is ismersz,azt se tudod,hogy én hány órát sportolok vagy éppen főzök.Történetesen cukrásznak készülök,elég sok időt töltök én a konyhában magamtól is és ehhez nem kell a te felszólításod..

Sportolni is sportolok eleget,hetente 3x megyek el úszni,immáron 7. éve.

Bocsánat,hogy merészkedtem letölteni és esetlegesen ki is próbálni egy számítógépes játékot,amit ráadásul nem egyedül használtam volna,hanem a barátnőmmel szerettem volna egy kicsit online játszani vele

2013. márc. 31. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, az első tényleg bunkó volt. Most mi köze hozzá, ki mivel tölti a szabadidejét?


Amúgy szerintem az lenne a legjobb, ha magán a játék fórumán érdeklődnél, mivel kizárólag Minecraft-ban fordul elő ez a kiírás. :)


[link]


[link]

2013. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Okés,köszi a segítséget :) (na megy az "együttérzést:D)

Ment a zöld természetesen.:)

2013. ápr. 1. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!