Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csíkozódnak el a betűk...

Miért csíkozódnak el a betűk Linux Mint-en?

Figyelt kérdés
Ma felraktam a Linux Mint 14-et és időként azt tapasztalom h a betűk elcsíkozódnak de aztán vissza is jönnek, ez miért van. valamint még mikor elindul akkor is egy zöld csík jelenik meg és utána az asztal.

2013. márc. 31. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Fotózd le, hogy mit is látsz, mert így nem tudom elképzelni.


Lehet, hogy videókártya vagy driver gond.

2013. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a videokártya biztos jó mert win7-en nem csinál ilyet, itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 31. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég furcsa, hogy csak néhány szöveg helyett jelenik meg ilyen zaj.

Csak azt tudom mondani, hogy frissíts minden rendszerkomponenst, főleg a video drivert.

2013. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha és azt hol tudom frissíteni? Kezdő linux felhasználó vagyok úgyhogy még csak most tanulom h kell ezt használni:)
2013. ápr. 1. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

A pontos helyet nem tudom fejből, de olyat kell keresni a beállításoknál, hogy "további driverek" vagy "zárt meghajtók"

Persze az is kérdés, hogy milyen videókártyád van. Az Nvidia kártyákkal nem szokott gond lenni, az integráltakhoz meg nem kell zárt driver, de az Ati sajnos elég pocsék drivereket ad Linuxhoz...

2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nvidia GT440 videokártyám van
2013. ápr. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!