Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok eredeti World of...

Hogyan tudok eredeti World of Warcraft-tal játszani?

Figyelt kérdés
Ahhoz hogy tudjak játszani, meg kell vennem az alapjátékot és az azóta kijött összes kiegészítőt? Járt a Diablo III-hoz egy kártya amivel letölthetem a MoP-t Elég akkor csak Game Card-ot vennem?

2013. ápr. 3. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ahhoz hogy tudjak játszani, meg kell vennem az alapjátékot és az azóta kijött összes kiegészítőt?"


Igen. Battle chest=Alap+TBC+WoTLK mostmár, +Cataclysm+MoP kell. Ez így összesen most kb 20 000Ft vagy 70 Euró (Blizzard storeban néha van akció, olyankor olcsóbb). Mindet meg kell venni, és a battle.net accounton aktiválni. Aztán persze kell az előfizetés vagy a GC, havonta kb 4000Ft.


"Járt a Diablo III-hoz egy kártya amivel letölthetem a MoP-t Elég akkor csak Game Card-ot vennem?"


Nem. Ez egy 10 napos próbára jogosít fel (vagy 30 nap maximum), amiben a MoP lehetőségeit is használhatod. Amúgy az alapjáték ingyenes, de korlátozásokkal (20-as szint, 10gold/karakter, szakmakorlátozás stb).

2013. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 18. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor most én is elmondom az én Storymat, mivel én most vettem meg.. A rendszer úgy müködik hogy regelsz Battle.neten, letöltöd a játékot, és aktiválod a starter editiont(20.as szintig enged fejlődni) Mivel most le van akciózva, így ha a gyártó honlapján veszed meg a kiegeket, akkor a Battlechest 1200Ft, amihez jár 1 hónap játék+80szintig enged fejlődni. Ha eléred a 80.as szintet, meg kell venned a Cataclysmet, ami most 1300ft.. Ahhoz nem kapsz 30 napot, viszont tudsz 85lvl.ig fejlődni. Az utolsó lépés hogy megvedd a MoP-t, amivel felfejlődhetsz 90lvl.re (ennek az árát most nem tudom). A 30 nap lejárta után GC-t kell venned ami a legolcsóbb helyen 5000Ft. Ha megveszed a battlechestet, akkor ugyanúgy mopozhatsz, mintha meglenne az a kieg. de csak 80lvl-re tudsz vele fejlődni..


Ez kicsit sok volt egyszerre, ha valami nem tiszta akkor utólag!


Remélem segítettem valamit. :)

2013. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!