Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok PowerPointba...

SPS kérdése:

Hogyan tudok PowerPointba beszúrt videót másik gépen lejátszani?!

Figyelt kérdés

A Beszúrás / Videoklip az még megvan. De amikor a ppt vagy pps-t átviszem egy másik gépre akkor nem játssza a beszúrt videót... :(

Hol, hogyan, és mit kell beállítani, hogy beágyazza a videót és pps-ben vagy wmv-ban lementve másik gépen is megjelenjen a videó?

Sürgős lenne!

Előre is köszi!



2013. ápr. 3. 13:42
 1/5 tabaki ***** válasza:
Csak gondolom, hogy a ppt mindössze a hivatkozást tartalmazza, nem pedig magát a videót. Szerintem vidd el azt is a másik gépre, és helyezd el úgy, hogy a ppt ugyanazon az útvonalon megtalálja. A kérdés wmv-s részét nem értem. Azt gondolnám, hogy wmv-be mentve kutya kötelessége a másik gépen is ugyanazt lejátszania, az egy sima videó, amennyire tudom.
2013. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha csak otthoni használatról lenne szó "nem lenne" gond, mert megcsinálnám gyökérben. De egy céges rendszerre épülő könyvtárszerkezetet nem építenék fel egy "idegen" gépen ahol esetleg szeretnék egy bemutatót tartani a cégünkről...


Én is azt hittem hogy a saját gépen szépen futó pps-ről csinálok egy jó wmv-t, mert "kutya kötelessége lejátszani. De mentés másként, wmv kiválasztáskor közli, hogy "A bemutató egyes médiaelemeit nem lehet belefoglalni a videoklipbe." :(

Ekkor kezdtem ritkítani a hajam!

2013. ápr. 4. 10:55
 3/5 tabaki ***** válasza:
Biztos, hogy nem elég a relatív útvonal? Sajnos, most alkalmatlan gépen vagyok, nem tudom kipróbálni, de mi van, ha pl. egyszerűen a ppt könyvtárába teszed?
2013. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Hát, a régi OpenOffice-ommal nem tudtam relatív útvonalat kérni, az faktum... Nem tudom, mi a teendő.

Ennyi hasztalan küszködés után én inkább HTML-ben megírnám.

2013. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Relatív útvonalat, hogy lehet megadni egy beszúrásnál? Olyat még nem csináltam...
2013. ápr. 6. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!