Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A burgonyát abszolút nem...

A burgonyát abszolút nem eszi, lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos lesz, a hozzátáplálást 5 hónapos korában kezdtük szépen,fokozatosan.

A burgonyát semmilyen formában nem eszi/ette,már a hozzátáplálás kezdete óta.Teljesen mindegy hogy,mivel,milyen állagúra készítem el,fűszerezem vagy éppen hogy nem... sehogy nem hajlandó megenni.Csak a tészta,esetleg rizs.Kóstoltatom,aztán nem megy; kicsi szünet majd ismét próbálkozunk,de ugyan az. :(

Lehet bármilyen egészségügyi problémája attól,mert nem kapja meg azokat a tápanyagokat,melyek a burgonyában találhatóak?


2012. nov. 16. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Adj neki mekis krumplit. Nincs olyan ember, aki azt nem szereti.
2012. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

??? Hát attól már lehet jobban jár,ha egyáltalán nem eszik olyan műanyag sz@rt. Már bocsánat.

:(

2012. nov. 16. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz semmi baja, majd megszereti. Próbáld ki az édes burgonyát, kicsit drágább, mint a sima, elég nagy, belül narancssárga, és édes ízű, az én lányom is csak azt eszi meg.

(Én a mekiset kerülném...)

2012. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja. Az, hogy most nem szereti még nem jelenti azt, hogy később sem fogja. Egyszer majd csak azt veszed észre, hogy krumplit, krumplival enne. Nyugi.
2012. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hónapos lesz, most kezdtük nemrég a hozzátáplálást, de nekem se eszi, először répával próbáltam, aztán sütőtökkel, de nem eszi meg. Viszont ha teszek hozzá almát vagy barackot, úgy megeszi szerencsére. Gondolom gyümivel is próbáltad már... Nekem a védőnő azt mondta sok baba nem szereti a krumplit, még nagyobbak sem.
2012. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Bízom benne,hogy idővel megszereti. :( A "mekis" opció abszolút kilőve!!!
2012. nov. 17. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
en a levesebe szoktam krumplit is fozni, amit elturmixolok, a tobbi zoldseget nem. Ilyen formaban megeszi.
2012. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!