Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez megoldás lehet a Google...

Ez megoldás lehet a Google Chrome-om bajára?

Figyelt kérdés
Egyszer csak a Chromeom elkezdett összeomolgatni. Többszörös újratelepítéssel sem változott ez meg. Késöbb újratelepítettem a gépet(win7 ulti 64) viszont ugyanezt produkálta. Le is mondtam rála, gondoltam nem viszi a gépem. Felraktam 2. Oprenrszernek a win 8 pro 64-et. Csodák csodájára ment a Chrome nyugiban. Tegnapig. Azóta abban is csinálja. Újratelepítéssel sem megoldható. Eddig senki nem tudott segíteni( Google-ék sem). Lehet, hogy le kéne törölni az alkalmazásokat, meg mindent a fiókból? Vagy csak a gépem "nem viszi"?
2013. ápr. 15. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Összeomlásokat a Bővítmények szoktak okozni, kérdés, mit töltöttél el. Nekem mindössze három van (Adblock Plus, WOT, OS Silver) és egy Téma.

Három vonal alatt, Beállítások, Speciális beállítások megjelenitése, Tartalombeállítások, Plug-inek, itt: Egyes plug.inek kikapcsolása. Nálam a Java és a Foxit Reader ki van kapcsolva.

2013. ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak benne toolbarok? Azok is okozhatják, törölni kell ezeket.
2013. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nekem Windows XP SP3 az op. rendszerem, két magú procival, alig 1 GB memóriával és ESS6 védelemmel. Nem omlós a Chrome ezen a gépen.
2013. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Intel e5300, 8 gb ram. Ezért tettem macskakörömbe a nem viszi-t. Egy toolbart se engednék a gépre települni, biztos, hogy nincs benne olyan.
2013. ápr. 16. 06:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindent ami volt a chrome-ban kitöröltem, újratelepítettem de nem hatott. Mostmár lemondok róla.
2013. ápr. 16. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Tűzfalon engedélyezted a Google Update-t? Ez a Chrome-hoz tartozik, gondoskodik a folyamatos frissitéséről. Ha nem tud, összeomlik.

Milyen virusirtód van?

Honnan töltötted le? Én innen:

[link]

2013. ápr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Túzfalon nem is találok olyat h google update. A CCleanerben sem tiltottam le. Mellesleg magától szokott frissülni a chrome. A vírusirtó NOD32 6( x64).
2013. ápr. 17. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ESET Smart Securitym van, a telepítés után Tanuló módban rákérdezett, így a tűzfalán engedélyeztem. Soha nem omlik össze.
2013. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!