Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy program ami print...

Van egy program ami print screen el megszerzett képet bmp formátumban ment el a disk re és utánna én ezt a képet hogyan tudnám feldolgozni úgy, hogy ezt rajzoljam a képre kóddal?

Figyelt kérdés

A képet sikerült megszerezni és most ezt akarom megvalósítani:

Előtte:

[link]

Utána:

[link]

Láthassátok hogy a második kép hogyan megkönnyíti a célzást csak bele kell állítanom a fehér golyót a beütni kívánt golyó elé.És hála a segédvonalaknak ezt mindig könnyen megfogom tudni tenni.


2013. ápr. 22. 16:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Úgy akarom,hogy ha a kurzort ráviszem az egyik golyóra akkor a ctrl+v gomb megnyomásakor rajzolja ki a golyó köré azt a segédvonalat.De vegye figyelembe a program,hogy melyik lyukhoz van a legközelebb a golyó mert mindig a legközelebbi lyukkal kell összekapcsolnia a kurzorral kiválasztott golyót.


A programnak fel kell ismernie hogy az egy billiárdgolyó mert ha a kurzor a zöld asztalra vinném rá és akkor nyomnám meg a ctrl+v akkor írja ki egy kis ablakba hogy ez nem billiárdgolyó!.

Ezt megtudom oldani így:(de javítsatok ki):

Azt az ablakot létre is tudom hozni meg bele írni is bele tudom amit akarok csak azt nem tudom,hogy hogyan állapítsam meg,hogy az nem billiárdgolyó hanem az asztal ebben kéne a segítség.


Hogy valósítanátok meg ezt a képfeldolgozást nekem nagyon bonyolultnak tűnik azt hittem meg fogom tudni csinálni és csalódtam magamban mert mégsem megy.

2013. ápr. 22. 17:10
 2/3 A kérdező kommentje:
Segítsetek ha tudtok pls. :(
2013. ápr. 22. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Lol. Tanulj meg biliárdozni, ne csalni akarj.
2013. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!