Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ fordító program segítség?

C++ fordító program segítség?

Figyelt kérdés
Belinkelnétek nekem egy c++ fordítót ? A visual studio nem volt, mert letöltöttem az eredeti honlapról de nem találom az .exe -t ... (-.-) letöltöttem a codeblocks -t is, de azt se nagyon értem, mert hibának jelzi ki már a " hello wolrd " - is... A " tanuljunk meg programozni c++ nyelven 24 óra alatt " c. könyvet olvasom, ahhoz kéne. Kérlek segítsetek ! Lehetőleg ingyen és teljes verziójú kéne. / Letöltési linket írjatok / és hogy mi a neve.

2013. ápr. 21. 21:24
 1/5 Atom Trator ***** válasza:

Codebloks működik csak a gyorsbillentyűket kell letiltani.

(legaláb is nálam )

[link]

[link]

(útobival felhasználóifelületet is tudsz készíteni :) )

2013. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
codeblocksal több rossz is van... nem tudok .exe -t csinálni csak mikor úri kedve úgy tartja, bármit csinálok kiírja hogy pl. " Hello World " és alá hogy nem sikerült megcsinálni 0,12 s alatt ...
2013. ápr. 22. 06:20
 3/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom ezt a Qt, remélem jó lesz
2013. ápr. 22. 06:33
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem jó... na mind1, c++ könyvet tudtok ajánlani a " Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet - 24 óra alatt " c. könyv kivételével ?
2013. ápr. 22. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:

dev c++

[link]

2013. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!