Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mire jó a python programozó...

Mire jó a python programozó nyelv?

Figyelt kérdés
Mire jó? Mire használják?

2013. ápr. 21. 16:27
 1/7 iostream ***** válasza:
Szinte mindenre és szinte mindenre. Általános célú scriptnyelv.
2013. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De pl hogy lehet vele egy böngészőt írni? Vagy egy mario féle játékot?

Már tanulgatom de nem világos.

2013. ápr. 21. 17:00
 3/7 Atom Trator ***** válasza:
Ezt bármelyik programozási nyelvnél feltehetnéd, keres egy felhasználói felület készítőt (pl.:Qt) és azt programozd.
2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 iostream ***** válasza:

Böngészőt: kell egy html(/js/css) feldolgozó motor, meg kell köré egy gui.

Mario: rohadt egyszerűen. Fogsz egy grafikus könyvtárat (pl Tkinter, az van az alap Windows cuccban), és elkezded kicsapni rá a képeket (felhők, föld, gomba stb), meg megírod a fizikát.

2013. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 iostream ***** válasza:
Tényleg, ezt a "programozó nyelv" kifejezést honnan veszitek?
2013. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: vajon ami számodra nem "egyszerű", hanem bonyolult, azt én még fel tudom fogni v. már nekem misztikus? :D
2013. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
python programozást amennyire tudom főleg játékok esetében használják pl metin2 amennyit megértettem belőle elöszőr azvolt hogy kb 90darab 1-150megás eix/epk fájlban vannak a dolgok például egy fegyver kinézete a másikban a neve bónuszai a harmadikban pedig az elérési utak és az összes fájl-t 1nek számolja
2013. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!