Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs egyetlen egy...

Miért nincs egyetlen egy partnerem se az új Windows Live MEessenger 9. 0-ban?

Figyelt kérdés

Tőlem is kérte a frissítést! Elfogadtam, letöltöttem, felraktam és ahogy beléptem nincs senki a partnerlistámon!! Adatvédelem lapot próbáltam de ott sincs senki! Próbáltam a partnereket importálni de az sem segített!!! (tudom hogy már vagy egy iylen kérdés, bocsi hogy újat csináltam)

Mihamarabb várom a válaszotokat :)


2009. szept. 25. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma már a 3. ilyen kérdés, miért csinálják ezt velünk, miért kell uj msn-t létrehozni ??? Eddig csak a bajt hallottam rola, mindenki panaszkodik, és mindenkit elér ez a frissités okt. végéig, mert olvastam, most már engem is zavar, nekem még nem kellett frissiteni, de nekem tökéletes a 8.5 ös, mért van ez hogy ránkeröszakolják a szart ??? Valaki adjon már választ, bocsi az OFF ért de engem is érintö dolog lesz ez. !!!
2009. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

[OFF])

Mit nem értetek?

Microsoft..

Ezért (ilyenekért) utálom, a *** winfosával együtt..

[/OFF]

2009. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy te utálod, de lehet neked nem az msn az elsö, ( sok fiatalnak igen ) lehetne olyan dolog is hogy azt mondják NEKED nem tölthetsz filmet a bizonyos oldalrol ! mert csak egy bizonyosrol lehet már ! vagy nem lehet freemailod, csak citromailed, vagy sorolhatnám, kinek mi a fontos, ne fikázz ! neked is lehet rossz ha a Microsoft........, de sok embernek msn lényeg, mint a gyerekeimnek is ( 41 éves anya vagyok !) ja és nekem is

tehát mindenkinek lehet olyan dolga amit szeret, és ahoz van szokva, mért kell átállni !!? De te is majd egyszer megtusos ha a te érdeklödési körödböl lévö dolgokat fogják korlátozni. !!! Ugy legyen !!

Bocsi az OFF-ért , ez az elözö válaszadónak szántam !!!!

2009. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megtudod--bocsi
2009. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

41 Éves anyuka, (én vagyok) elég tájékozatlan vagy a témában.

Más msn kliens is létezik, nem csak a **** micfosoftos messenger.

(Én is használom minden nap, csak nálam ilyenek nincsenek :) )

2009. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtudnád mondani annak a programnak a nevét? Én használtam valami T betűs programot de azt szart sz@rt sem ért!
2009. szept. 26. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
AMsn..
2009. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!