Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttema .! Ez jött be:...

Botony kérdése:

Letöltöttema .! Ez jött be: Minecraft nem tudott elindulni, mert nem talált gyorsított OpenGL módban. Ez általában rögzíteni aktualizálásával videokártya-illesztőprogramok. Kérdés: mit kéne most csinálnom, vagy melyik OpenGL programot töltsem le?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 21:30
1 2
 1/15 csacsi2 ***** válasza:

Az openGL a videokártyád tulajdonsága. Akkor működik rendesen ha fel van telepítve / frissítve a videokártyád Drivere.

Frissítsd le a videokártya drivert.Lehet a játék nem kompatibilis a kártyáddal.

[link]

2013. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ezt hogy tudom megnyitni, mert letöltöttem ezt a programot, ami neked van meg...

De mit kell vele csinálni??

2013. máj. 4. 18:50
 3/15 csacsi2 ***** válasza:

Első sorban a kártyád tulajdonsága az opengl. vagy tudja, vagy nem attol függ milyen verzió. A kártyádhoz megfelelő legfrissebb driver-t kell letöltened. Mi a típusa a videokártyádnak? lehet csak a driver elavult és azóta jött ki frissebb ami rábírja a kártyát, bár ezt nem hiszem.


Ezzel Ati catalyst controll centerrel (ATICCCC) tudod finomhangolni a kártyád beállításait.Ha bemész a 3D -be ott állíthatod a megjelenés viselkedését normál beállításoknál a minőség irányába javítod a megjelenést viszont lassítja a kirajzolást, így nem árt ha az alkalmazás dönti el-re van állítva a csúszka.


ugyanitt az API specifikus beállítások befolyásolják, leginkább a megjelenítéseket. Saját tapasztalat,hogy játékfüggő!

Itt van amit állíthatsz a tripla buffer és a 24 bit színmélység támogatása, ezeket pipáld be.

[link]

Ha így sem jó és a videokártyádhoz a legfrissebb driver van fent akkor nem elég a kártyád a játékhoz!


még egy tanács a VSYNC (várakozás a függőleges frissítésre)-et kapcsold ki a 3D normál beállításokban, sok játéknál megjelenítési hibát okoz!

[link]

2013. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 csacsi2 ***** válasza:

Másik amit még érdemes megcsinálni, menj avpurecover -re állíts mindent BE -re majd összes újravizsgálása. indítsd újra a gépet és beállítja hogy mit tud és mit nem(be/ki).

[link]

2013. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 csacsi2 ***** válasza:
*SmartGuard -ot akartam írni. a másik ,de tényleg az utolsó ötletem, hogy bemész a bios-ba (újraindít F2 nyomogat) és keresel erre vonatkozó beállítást...de szerintem nem kompatibilis a játék a karival.
2013. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Figyelj, nem értem...

Hogy menyek bele és ha benne vagyok mit csináljak?

2013. máj. 5. 01:07
 7/15 csacsi2 ***** válasza:

Képekkel illusztráltam azt kell tenni.

Amúgy meg az ATI tálcaikon jobbklikk Ati Catalíst Controll center

Vagy jobbklikk az asztalon Ati Catalíst Controll center

Vagy jobbklikk az asztalon tulajdonságok /beállítások / speciális Ati Catalíst Controll center

Vagy startmenü minden program Ati Catalíst Controll center

[link]

[link]


Majd itt pipálj be mindent (api specifikus-speciális), egyedül itt van opengl -re való engedélyezési forma.

[link]


Ha jót akarsz akkor itt (SmartGuard) kapcsolj be mindent majd újratesztel és gép újraindít.

[link]

2013. máj. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem nincs rendesen telepítve mert egyik helyen se tudtam megnyitni!

De próbálkozok!

Ha tudsz adni linket hogy honnan töltsem le akkor megköszönném!

2013. máj. 6. 00:57
 9/15 A kérdező kommentje:
már meg találtam a progit és le is töltöttem!
2013. máj. 6. 01:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem valami más a hiba, mert mindent ugyan így állítottam be ahogy itt van!
2013. máj. 6. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!