Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel lehet világosítani a monitoron?

Figyelt kérdés
elég régi a monitorom,így kissé sötét rajta a kép :( lehet vmivel világosítani rajta,a monitor gombjaival már nem lehet jobban ...
2013. máj. 7. 13:52
 1/3 geiszla ***** válasza:
Ennek hardveri korlátai vannak. Ha felraktad maximumra a monitoron a pixelek fényerősségét, akkor már nem fog tudni nagyobb fényerőt kiadni. A kontraszt állításával tudsz jobb minőségű, világosabbnak látszó képet csinálni.
2013. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A videokártya driveréhez szokott lenni, pl.: NVIDIA vezérlőpult. Ott állíthatók a monitornak küldött kép paraméterei, pl. világosíthatók a videók, képek, stb.
2013. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amiről geiszla írt, az igaz, fix bemeneti jel esetén. Én arra utaltam, hogy a bemeneti jelet lehet kicsit erősíteni, tehát túlvezérelni a monitort. Nem lesz tökéletes, de talán átmenetileg segít.


Ez olyan, mint a reluxa az ablakon. Van egy állása, amikor a legtöbb fényt engedi be, annál többet nem tud. De ha a kinti fény nő meg, akkor mégis világosabb lesz a szobában. (Tudom, kicsit sántít a példa, bocsi. :))

2013. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!