Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate (32bit)...

Windows 7 Ultimate (32bit) elmenne az alábbi gépen?

Figyelt kérdés

CPU: 2.6GHZ ; L2 Chache: ?

VGA: 128MB


A típusukat nem tudom még, mert nincs meg csak meg akarom venni. Mielőtt megvenném tudni szeretném azt hogy elmenne-e rajt a Win7 Ultimate. Igazából régebbi játékokkal játszanék csak, meg programoznék, neteznék vele, másra nem nagyon használnám.


Szerintetek milyen gyors lenne a rendszer ezalatt a gép alatt?


A felesleges szolgáltatásokat majd kilövöm, a Registry-ben is gyorsítok valamennyit rajt, meg minden.


Szerintem elmenne rajt.(driverprobléma biztos nem lesz ha már egy Pentium III-as gépemen eldöcörgött régebben)


Ha valaki esetleg nem tudná annak sokat segíthet(nem akarok okoskodni de ezt megjegyezném):

Ha v.ki nem talál drivert Win7 alá akkor próbálja meg letölteni a Vista-s drivert és próbálja meg azt felrakni!

90% hogy jó lesz!!!!(Magyarázat: Azért lesz valószínüleg jó mert a Win7 felépítése nagyban hasonlít a Vista-éhoz és emiatt sok program is Vista-nak ismer fel.)


És még egy kérdésem lenne: Milyen aktivátort használjak ami nektek is bevált? (Remove WAT-ot ismerem de azt hallottam hogy nem nagyon fejlesztik, ezért valami Windows frissítésben biztos van ellene v.mi program, szóval azt nem nagyon szeretném használni)


Igazából mindenképpen megveszem majd ezt a kövületet magamnak.(Nehezebb felfogásúaknak: a "kövület" alatt a PC-t (PC=számítógépet) értem!)



2013. máj. 13. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"Personal Computer" & Feribá

XD

őőőő, loader by daz. 1.7 vagy 1.6.; 1.8 felett valamiért nem működik úgy ahogy kellene neki....

VGA 128Mb. okozhat neki gondot az aeroban lehet hogy nem tud dx9-cet és akkor szépen visszafogja a megjelenést.

Rammot ami a legfontosabb lenne, nem írtál! 512Mb rammal felmegy rá, de 2 Gb. az amivel már elkezd használhatóvá válni. CPU se mindegy hogy milyen ha pl. 2,6 celeron akkor az rosszabb mintha csak sima intel lenne. de sok minden számít... 1Gb. rammal, aero nélkül, jobb CPU-val esélyes hogy használható win7-et sikerül ráraknod.

keres speckós win7-et, az is sokat segít.

2013. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Fateromnak két hónapja tettem fel a gépére Windows 7 Home Premium 32 bitest, leírom, hogy milyen a laptopja:

2007-ben vette a T-Mobile-nál.

Fujitsu Siemens Amilo Pro nem tudom hányas.

15" képernyő.

Intel Core Duo 1,8 Ghz.

2,5 GB DDR2 533 Mhz RAM.

80 GB HDD

128 MB Intel GMA azt hiszem, de cáfoljon meg valaki, ha nem ez a grafikus mag van benne - nem tudom most pontosan. :)

Windows Aero-val minden probléma nélkül megy a Windows 7 nála. :)

Szóval próbáld meg.

Egyébként eredetileg XP SP2-vel vette, van rajta egy matrica, hogy Windows Vista Capable, tehát akkor a Win7-et alap, hogy el kell bírja.

Bluetooth-os Logitech v470-es egeret használ mellé, és egy Logitech Pro 9000 Notebook webkamerát a skype-hoz. Eddig semmi anomáliát nem észleltem nála, hogy akadozna a rendszer.

Remélem tudtam segíteni.:)

2013. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Igazából akkor most mi a kérdés? Vitatkozni akarsz azokkal, akik azt mondják, hogy kevés a gép?

Burkoltan aktivátort kunyerálsz?

2013. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

DAZ aktivátort használj. Én azzal aktiváltam neki. valamint a windows frissítéseket bekapcsolhatod, csak egy dologra ügyelj:

Először állítsd kézire, és amikor talál x db frissítést, keresd ki közülük a KB971033 elnevezésű-t és jobb klikk, tedd láthatatlanná, hogy azt soha ezentúl ne töltse le, majd aktiválhatod az automatikus frissítéseket. A KB971033 lényege az, hogy kilövi a DAZ-t és leellenőrzi, hogy eredeti-e a windows-od.

2013. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Minek aktivátor?

Megveszed, beteszed, felteszed és megy...

2013. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

Annak, hogy eredetiként észlelje a microsoft és hogy 30 nap után ne csesztesse a felhasználót, hogy vegye meg vegye meg !!!

Vagy te akarnál 30ezret fizetni érte ??.....

2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én fizettem érte , vettem egy Pro_x64_eng-et, meg egy x86-home premiumot is.

Egyikkel sincs aktivátoros baszakodás ;)

2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jól van, nagyon örülünk, hogy neked van ennyi fölös pénzed. Nekünk meg az otthoni asztali gépen 2008 óta megy a Win 7 Ultimate x32 egy ilyen körül-belül 5 percet igénylő ,,aktivátoros baszakodással". :D ....
2013. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
és te ezzel jogsértést követtél el, én meg nem. na kinek sz.rabb...!?
2013. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, nekem eddig semmi hátrányom nincs ebből, sőt a microsoft felé jogtisztát mutat szóval nem értem, most mi a baj...

Eddig egy darab ejnye-bejnyét nem kaptam érte senkitől, és nem éreztem ,,szarul" magamat.

2013. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!