Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate (32bit)...

Windows 7 Ultimate (32bit) elmenne az alábbi gépen?

Figyelt kérdés

CPU: 2.6GHZ ; L2 Chache: ?

VGA: 128MB


A típusukat nem tudom még, mert nincs meg csak meg akarom venni. Mielőtt megvenném tudni szeretném azt hogy elmenne-e rajt a Win7 Ultimate. Igazából régebbi játékokkal játszanék csak, meg programoznék, neteznék vele, másra nem nagyon használnám.


Szerintetek milyen gyors lenne a rendszer ezalatt a gép alatt?


A felesleges szolgáltatásokat majd kilövöm, a Registry-ben is gyorsítok valamennyit rajt, meg minden.


Szerintem elmenne rajt.(driverprobléma biztos nem lesz ha már egy Pentium III-as gépemen eldöcörgött régebben)


Ha valaki esetleg nem tudná annak sokat segíthet(nem akarok okoskodni de ezt megjegyezném):

Ha v.ki nem talál drivert Win7 alá akkor próbálja meg letölteni a Vista-s drivert és próbálja meg azt felrakni!

90% hogy jó lesz!!!!(Magyarázat: Azért lesz valószínüleg jó mert a Win7 felépítése nagyban hasonlít a Vista-éhoz és emiatt sok program is Vista-nak ismer fel.)


És még egy kérdésem lenne: Milyen aktivátort használjak ami nektek is bevált? (Remove WAT-ot ismerem de azt hallottam hogy nem nagyon fejlesztik, ezért valami Windows frissítésben biztos van ellene v.mi program, szóval azt nem nagyon szeretném használni)


Igazából mindenképpen megveszem majd ezt a kövületet magamnak.(Nehezebb felfogásúaknak: a "kövület" alatt a PC-t (PC=számítógépet) értem!)



2013. máj. 13. 15:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hardver szinten is vannak olyanok, akik véleménye többet ér az enyémnél. A véleményezést meghagyom nekik.
2013. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

19900626 Bocsi! Úgy olvastam hogy én nem olvastam végig a szöveget, de látom úgy írtad hogy te. Na mindegy.


Azért akkor is jó volt Vazeratti.


A válaszokat köszönöm!

2013. máj. 21. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!