Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate (32bit)...

Windows 7 Ultimate (32bit) elmenne az alábbi gépen?

Figyelt kérdés

CPU: 2.6GHZ ; L2 Chache: ?

VGA: 128MB


A típusukat nem tudom még, mert nincs meg csak meg akarom venni. Mielőtt megvenném tudni szeretném azt hogy elmenne-e rajt a Win7 Ultimate. Igazából régebbi játékokkal játszanék csak, meg programoznék, neteznék vele, másra nem nagyon használnám.


Szerintetek milyen gyors lenne a rendszer ezalatt a gép alatt?


A felesleges szolgáltatásokat majd kilövöm, a Registry-ben is gyorsítok valamennyit rajt, meg minden.


Szerintem elmenne rajt.(driverprobléma biztos nem lesz ha már egy Pentium III-as gépemen eldöcörgött régebben)


Ha valaki esetleg nem tudná annak sokat segíthet(nem akarok okoskodni de ezt megjegyezném):

Ha v.ki nem talál drivert Win7 alá akkor próbálja meg letölteni a Vista-s drivert és próbálja meg azt felrakni!

90% hogy jó lesz!!!!(Magyarázat: Azért lesz valószínüleg jó mert a Win7 felépítése nagyban hasonlít a Vista-éhoz és emiatt sok program is Vista-nak ismer fel.)


És még egy kérdésem lenne: Milyen aktivátort használjak ami nektek is bevált? (Remove WAT-ot ismerem de azt hallottam hogy nem nagyon fejlesztik, ezért valami Windows frissítésben biztos van ellene v.mi program, szóval azt nem nagyon szeretném használni)


Igazából mindenképpen megveszem majd ezt a kövületet magamnak.(Nehezebb felfogásúaknak: a "kövület" alatt a PC-t (PC=számítógépet) értem!)



2013. máj. 13. 15:20
1 2 3
 11/22 darkfusion ***** válasza:
100% hogy el fut a fennt említett gépen a win7 de még a 8 is. Példának okául itt az én laptopom ami sokkal gyengébb: [link]
2013. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#10: a lopás attól még lopás. Sajnos a fentiek pont ilyen mentalitással gondolkodnak: "nem piszkál érte senki, megtehetem". Gondolom nem kell bemutatni, hogy ennek mi a hátránya.

Sőt! Ha megnéznénk a pénzed körforgását, akkor rájönnél, hogy azzal, hogy te megveszed a szotfvert, azzal előresegíted, hogy legyen miből megvenned.

2013. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jól van, nem fogok a szutyok Windowsért kifizetni 30 ezret, amikor a MAC OSX csak harmadennyi és az legalább használható. Olyanom pedig azért nincs, mert egy MacBook pedig 400.000-nél kezdődik. De szerintem kár ezen idegeskedned, te megveszed, kész. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud, én értelmesebbre is el tudom költeni a pénzemet, mint egy szoftverre, ami megkerülhető, ráadásul soha az életben senki nem szól érte, mert eredetinek néz ki.
2013. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

OK!!

(ezen légyszi ne sértődjetek meg!)K*ss legyen!

(asszem)Köszönöm a válszokat!


Nos ha a vitatkozást nézzük:


Akinek van rá pénze és mégsem veszi meg a Win7-et az már nagy probléma.

Viszont akinek nincs rá pénze attól nem várhatjátok el hogy megvegye az eredetit.Igaz ez jogszabálysértés, de mondom nem mindenkinek van rá pénze és ezért talán meg is bocsájtható nekik hogy nem eredetit használnak.


Aki megteheti vegye meg! Jobban jár vele ha eredetije van!



Most bejelentenék valamit, de előtte:

Gyakori hiba a beképzelt felnőtteknél hogy egy gyereket "h*lyének" néznek csak a kora miatt és ezért van amikor nem is válaszolnak. Én sok ilyennel találkoztam már. Ti se legyetek ilyenek velem légyszi!


Na én 13 éves vagyok!


Szerintem értek egy kicsit a számítógéphez, de a zsebpénzem egyáltalán nem haladja meg tíz éven keresztüli gyűjtögetéssel sem a tízezer forintot.Szüleimtől csak ritkán kapok pénzt, és akkor se sokat. Édességet egyáltalán nem veszek! Csak CD/DVD-re szoktam néha költeni . Szüleimnek sincs rá pénzük.


De a jogsértés még ekkor is jogsértés marad, az igaz.



Szóval nekem lehetetlen lenne megvenni a Win7 eredetit.


Egyébként nekem is volt már egy kis lelkiismeretfurdalásom a nem eredeti dolgok miatt.



Köszönöm a válaszokat, és remélem hogy tisztáztunk mindent! Ha valaki úgy érzi hogy nem akkor nyugodtan írjon még!

2013. máj. 14. 14:03
 15/22 anonim ***** válasza:

#14: a gondolatmeneted alapján akkor mindenki <nagyon drága autónév>-vel járna. Aki megteheti azért, aki nem teheti meg, az meg ellopná. Még sem ez van, hanem az, hogy akinek telik az autóval jár, akinek nem telik az tömegközlekedve, bringával, gyalog.

Érdekes módon valahogy az informatika világában az ilyen alternatívákat nem keresik az emberek, csak egyből lenyúlják, ami szerintük jár, mert nem tudják megfizetni.

2013. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Legelső válaszadónak:


Igen tudom hogy Personal Computert jelent,de írtam hogy "nehéz felfogásúaknak",szóval......

2013. máj. 14. 14:48
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, igazad van.......


Látom ennek nem lehet véget vetni, szóval inkább hagyjuk nyugodni és aki felháborodott volna az is csak nyugodjon meg, mert nincs értelme. A szoftvermásolás akkor is csak jogsértés marad és kész. Amúgy Vazeratti, ennél jobb hasonlítást amit utólag írtál senki ki sem találhatott volna!


Na akkor hagyjuk......

2013. máj. 14. 14:57
 18/22 A kérdező kommentje:

Vazeratti kérlek a véleményed írd ki nekem a gépről mert megvettem, és tudom a típusokat is, úgy értem Win7 alatti futásáról, mert még XP van fent rajt:


CPU: PentiumIV 2.6GHZ ; L2 chache: 512kilobyte

VGA: gagyi volt ezért kicseréltem: Nvidia Geforce FX 5200, 128MB memóriával és Vista drivert tudok csak majd telepíteni neki mert Win7-est nem találtam.


Kérlek!

2013. máj. 14. 15:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a szöveget, de igen menne. A probléma itt csak az illesztőprogramokkal lesz. Ezalatt gondolok a hang, videokártya és hasonlókara. Lehet, hogy nem lesz W7 vagy WV kompatibilis hozzá, ha annyira régi a számítógép. Tetem már fel én is régi gépekre és a gondom az volt, hogy nem tudtam hangot varázsolni és a hálózati kártya is nyavalygott. Viszont WXP rendszeren minden működöt normálisan.
2013. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De, igen végigolvastam, csak úgy láttam Vazeratti valamennyire jobban érthet hozzá, és ezért őt szerettem volna most megkérdezni, de akkor mindegy. Egy próbát megér. Legfeljebb a winXP-t is fent hagyom rajt és aztán ha nem mükszik akkor letörlöm a 7-et, vagy megpróbálom a problémás hardvert kicserélni olyannal aminek van Vista-s vagy Win 7-es drivere.
2013. máj. 15. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!